Çocuklar için oyun oynamak hayatın ilk hareketli dönemidir. Bu dönemde oyun oynamaktan büyük mutluluk duyarlar. Firmamız, çocukların çok eğlenecekleri aynı zamanda sağlık ve güvenliği aynı anda sunan oyun ve oyuncakların üretim ve tedariğini sağlamaktadır.İlk olarak trambolin işletmeciliği yaptıktan sonra, gelen talepler doğrultusunda imalatına da başladık.

İşletmeci olarak geçirdiğimiz zaman zarfında edindiğimiz tüm tecrübeleri göz önüne alarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün gamını genişleterek trambolin, (top havuzu) oyun havuzu, soft play ürünlerle sizlere sorunsuz, sağlam ve güvenli bir kazanç kapısı açmayı hedefledik. Bu hedefe ulaşmak bizlerde bambaşka ufuklar açtı; dünya pazarına açıldık.

Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanına kurduğumuz işletmelerden gelen olumlu tepkiler bizlerin heyecanına heyecan katmış, işimize olan bağımızın ve doğru yolda olduğumuz inancının bir kat daha artmasına sebep olmuştur. Bizlere güvenen tüm müşterilerimize bizi tercihlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Whatsapp Sipariş
Hemen Al