2. El Ürünler

2. El Ürünler

2. El ürünler kategorisinde daha önce kullanılmış ve ihtiyaçlar karşılandıktan sonra kullanılmayana ürünler bu kategoride yer almaktadır. 2. El denildiğinde kirli eski, kırık, çalışmayan ürünler aklınıza gelebilir. Ancak 2. El yukarıda belirtildiği gibi daha önce kullanılmış ama sağlam olan ürünlerdir. Daha önce kullanıldığı için sıfır ürünlere göre uygun fiyatlı ürünlerdir. Bu ürünlerin tamamı Toysmar tarafından imal edilmektedir. 2. El ürünlere baktığımızda; Top havuzu, trambolin, air hockey, langırt masası, woterroller platform, ahtapot kinetik kum standı, akülü bot ve zemin trambolini bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı sağlam ve ilk günkü gibi sorun çıkartmadan çalışmaktadır. Çalışmayan hiçbir ürün bu kategoride yer alamaz.

El Ürün Fiyatları

2.El ürünlerin fiyatları hem piyasaya hemde sıfır ürünlere oranla çok düşük fiyatta satılmaktadır. Uygun fiyata 2. El top havuzu, trambolin gibi eğlenceli oyun gruplarını satın alabilirsiniz. Ayrıca 2. El ürünlerimizde ekstradan indirimler uygulamaktayız.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

2. El Ürünler Hakkında Sık Sorulan Sorular

2 El ürün adından da anlaşılacağı gibi daha önce kullanılmış ürünlerdir. İşletme yada bireysel olarak kullanılan 2. El şişme parklar burada.
2. El ürünlerimiz daha önce kullanılsa da kontrolleri yapılarak sağlamlığı kanıtlanmıştır. Daha önce bireysel kullanımlarda yada firma kullanımlarında düzgün kullanılmış ürünlerdir.
Toysmar’daki 2. El ürünler daha önce kullanılsa da sağlam yapıda ve uygun fiyatta oldukları için tercih edilmektedir.
2. El Toysmar ürünleri piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Piyasa da daha ucuza bulamayacağınız ürünlere https://www.toysmar.com/k/2-el-urunler linkinden ulaşabilirsiniz.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim