Mobil Trambolinler

Mobil Trambolinler

Trambolin çelik malzemeden üretilen sağlam yapısı ile yüksek mukavemetlere karşı dayanıklı olan spor ve eğlence aletidir. Genellikle çocukların ve yetişkinlerin üzerinde zıpladığı trambolin sporcular ve sirkte gösteri yapanlarında tercih ettiği zıplama aletidir. Günümüzde hemen her işletmenin tercih ettiği trambolinler bireysel olarak ta tercih edilmektedir. Trambolinler ilk üretildiklerinde olimpiyatlarda kullanılmaktaydılar. Günümüzde ise küçükten büyüğe hemen hemen herkesin kullandığı trambolinlerin kullanım amaçlarına göre bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Mobil Trambolinin Sağlık Açısından Önemi

Mobil trambolinin sağlık açısından bir çok faydası vardır. Trambolinler vücudun zinde kalmasını ve hastalıklara karşı dayanıklı olmasını sağlar. Mobil trambolin sağlık açısından kan dolaşımının daha rahat sağlar, daha rahat nefes almasını sağlar, zinde olduğu için hafızanın daha iyi çalışmasını sağlar. Metabolizmanın hızlanmasını sağlayan trambolin ile kan basıncını düşürerek daha rahat kan akışı sağlar. Ayrıca vücudunuzda ağrıyan yerlerin iyi olmasını sağlamaktadır.

Mobil Trambolin Zayıflatır Mı?

Tüm trambolinler gibi Mobil trambolinlerde tüm eklemleri ve kasları çalıştırdığı için vücudunuzun zayıflamasını sağlamaktadır. Mobil trambolinlerde birden fazla 10-15 kişiye kadar insan çalıştığı için toplu olarak zayıflama hareketleri yapabilirsiniz. Koşmadan zayıflamanın en büyük alternatifi zıplamaktır. Zıplayarak ta hem eğlenceli vakit hem de kolayca zayıflayabilirsiniz.

Mobil Trambolin Faydaları Nelerdir?

Trambolin ile aktiviteli dakikalar geçirebileceğiniz gibi tüm eklemlerinizi ve kaslarınızı çalıştırmaktadır. Hücrelerinizi ve doku yapınızı güçlendirir. Çocukların ve yetişkinlerin kemiklerinin güçlenmesini sağlamaktadır. Vücudunuzu güçlendirdiği gibi zihninizinde  yenilenmesini sağlar. Damarlarınızı genişleterek kan basıncını düşürür ve kan dolaşımınızın rahatlamasını sağlar.

Mobil Trambolin Nerelerde Kullanılır?

Mobil trambolinler küçük ve büyük işletmelerde, sitelerde, kamu kurum ve kuruluşlarda, hastanelerde, avm’lerde ve fuarlarda çocukların ve yetişkinlerin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlar. Kısaca mobil trambolinler aklınıza gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilir. Tekerlekli olduğu için istenilen yere taşınıp kullanılabilir.

Mobil Trambolin Fiyatları

Mobil trambolin ülkemizde hemen hemen her yerde gördüğümüz özellikle avm’lerde kullanılmaktadırlar. AVM ve diğer yerlerde kullanılan mobil trambolinler Toysmar oyun grupları tarafından Türkiyedeki en kaliteli ve en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Hem kalite hem de cebinize uygun fiyatlı mobil trambolin arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Mobil Trambolinler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Mobil trambolin kurulu bir çerçeve içerisine yaylarla ara bağlantısının yapıldığı zıplama alanının oluşturulduğu ve istenilen her yere taşınabilen spor ve eğlence aletidir.
Mobil trambolinin en büyük özelliği taşınabilmesidir. Bir römork üzerine montajı yapılan ve istenilen her araçla çekilebilen trambolin çeşididir. Üzerindeki jeneratör sayesinde otomatik olarak açılan ve kapanabilen bir yapıya sahiptir.
Çok güvenli bir yapıya sahip olan mobil trambolin 1900 CC motorlu araçlarla çekilebilmektedir. Karayolları kanununa göre ve sanayi bakanlığının tip onay belgesine göre imal edilmiştir. Fren sistemi bulunan trambolinin trafiğe tescili yapılabilmektedir.
Mobil trambolin taşınabildiği için iç ve dış mekanlarda tercih edilmektedir. Ticari amaçlı üretilen mobil trambolin trambolin iş yapacak insanlar için çok iyi bir seçenektir.
15 dakika içerisinde açılabilen mobil trambolin istenilen her yere taşındığı çok tercih edilmektedir. Ticari olarak kullanmak isteyenler için çok faydası olan mobil trambolinin çocuklar ve yetişkinler için de çok faydası vaardır.
Mobil trambolinler 6 kişilik çift dingilli ruhsatlı hidrolik, ruhsatlı motorlu ve 4 kişilik alüminyum salto çeşitleri bulunamktadır.
Mobil trambolinler römorklu, çift dingilli, motorlu olduğu için taşınabilmektedir. Piyasanın en uygun fiyatları sunan firmamız bütçenizi yormayacaktır.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim