Botlar & Havuzlar

Botlar & Havuzlar

Botlar ve Havuzlar, kategorisinde kullanılan ürünler şişirilerek havuz biçimine dönüşen ve içerisine su konularak üzerinde farklı araçlarla yüzmeye yarayan eğlence sistemidir. Yanmayan malzemeden üretilen havuzlar güneş ışınlarına ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Havuzlarda bulunan araçlar da aynı malzemeden üretilmektedir. Çocukların sağlığını korumak için kaliteli malzemeden imal edilen botlar ve havuzların derinliği 25 cm’den fazla olmalıdır. Akü ile çalışan botlar su üzerinde durabilmeleri için tasarlanmıştır. 3-12 yaş grupları için ideal olan botlar havuzlar hemen hemen her yerde kullanılabilir. Denizde, havuzda, bahçede, site bahçelerinde ve eğlence merkezlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu gibi yerlerde kullanılmak için tasarlanan botlar ve havuzlar günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Kışın kapalı alanlarda, yazın ise açık alanlarda kullanılabilen botlar ve havuzlar istenilen renk ve boyuta göre yapılabilir. Her projede farklı tema oluşturularak yapılan bu sistem güvenli olması için de ayrıca özen gösterilmektedir. Botlar havuzlar günümüzde otel işletmeleri,  bireysel olarak ticari iş yapmak isteyenler için en iyi eğlence aletlerindendir. Ayrıca bahçenize de alarak çocuklarınızla ailenizle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu sistemde ayrıca çocuklara kolayca daha güvenli bir şekilde yüzme öğretebilirsiniz. Yada çocuklarınızı denize herkesin girdiği ortama sokmak istemiyorsanız bu sistem tam size göredir.

Botlar & Havuz Fiyatları

Toysmar olarak Botlar ve Havuzları istenilen ölçü ve renk seçeneklerine göre imal ediyoruz. Ayrıca Botlar Havuzlar kategorimizde bulunan standart ölçülerdeki ürünlerimizi de bakarak tercihlerini yapabilirler. Firma olarak  imalattan yaptığımız botlar ve havuzları piyasanın en uygun fiyatına sunmaktayız. Eğlence parkları, işletmeler yada bireysel olarak kullanacaklar için özel olarak botlar ve havuzlar imalatı yapabilmekteyiz. Ayrıca hazır ürünlerimizi de tercih ederek piyasanın en kaliteli ve en uygun fiyatlı botlar ve havuzlar ürünlerimizi tercih ederek kullanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Botlar & Havuzlar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Yaz sıcaklarında içerisi hava ile şişirilerek havuz şekline giren, içerisi su doldurulan sisteme şişme havuz denir. Şişme havuz üzerinde ise ıslanmadan dolaşmak için özel olarak tasarlanan ve su üzerinde gezebilen araca bot denir.
Çocukların yaz sıcaklarında eğlenmesini sağlayan ve istenilen her yere taşınabilen botlar havuzlar deniz ve havuzlarda da kolaylıkla kullanılabilir.
Çocuklar için özel olarak tasarlanan bot’lar şişme havuzlarda batmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile her yerde kullanılabilir.
Genellikle geniş alanlarda, denizlerde, havuzlarda, ticari alanlarda kullanılabilir.
Çocukların ve yetişkinlerin eğlenmesi için birebir olan botlar ve havuzlar çocukların birbirleri arasındaki etkileşimi de sağlar.
Havuzlar genel olarak aynıdır fakat botlar farklı figürlerde örneğin dinozor vb tipleri mevcuttur. Ayrıca botlar akülü ve pedallı çeşitleri de bulunmaktadır.
Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız istenilen ölçü ve renklere göre fiyatlar sunmaktadır.
blank Whatsapp Sipariş