Şişme Parklar Junior

Şişme Parklar Junior

Şişme park, hava ile şişirilmiş oyun parkıdır. Şişirilen pvc malzeme yarım santim 0,5 cm kalınlığındadır. Birden fazla kişiye kadar dayanıklı olması adına bu kalınlıkta üretilip şişirilmektedir. Genellikle dış mekanlarda kullanılan şişme park güneş ışınlarına karşı çok dayanıklıdır. Şişme oyun parkında bireşim yerleri çift dikiş uygulanarak daha dayanıklı hale getirilmiştir. Şişme parklar günümüzde eğlence temalı alanlarda bir konsept oluşturmaktadır. Çocuklar için bir eğlence ve konfor mekanizması olan şişme park aynı zamanda çocuklar için özel olarak kaliteli malzemeden üretilmiştir. Çocuklar şişme parklarda okul ve diğer stresleri atmak için kullanmaktadır. Ayrıca çocukların birbirleri ile iletişimlerini güçlendirmektedir. Aileler çocuklarını şişme park gibi eğlence merkezlerine ve yerlere götürerek çocukların eğlenmesini sağlar.

Şişme Parklar Nerelerde Kullanılır?

Şişme parklar genellikle alış veriş merkezleri, piknik alanları gibi geniş alanlar da rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle bu gibi yerlerde kullanılan şişme parklar ayrıca müstakil evinizde alana göre yaptırabilir ve kullanabilirsiniz. Tesislerde, kamu kurum ve kuruluşlarda da kullanılan şişme parklar çocukların eğlencesidir. Şişme parklar işletmeler ve bu işi ticari olarak yapmak isteyenlerin de en büyük tercihidir. Özel olarak bu işi yapmak isteyenler çocukların dikkatini çekecek ve eğlenceli şişme parklar tercih edebilirler. Genellikle çizgi karakterler kullanılarak bir tema oluşturulur. Oluşturulan tema ile şişme park imalatı yapılır. Şehirlerde, kurumlarda veya bireysel olarak kullanılacak yerlerde şişme park kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Çocukların sağlığı ve güvenliği için özel olarak tasarlanan şişme parklar da kullanılan malzemeler CE belgeli ürünlerdir. Elektrik kesintilerine karşı hemen inmesini engelleyen bir yapı vardır. Şişme parkları şişirmek 15-20 dakika alabilmektedir. Şişme park ile gelen motor yardımı ile tekrar 15-20 dakika içerisinde şişirilerek eski haline getirilebilir. Zira büyük eğlence aletidir. 15 yaşına kadar çocukların kullanımına uygun olan şişme parklar her renk ve tema da yapılabilmektedir.

Şişme Park Fiyatları

Şişme parklar büyüklüğüne ve kullanılacak temaya göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Kullandığımız kaliteli malzeme ile yapılan şişme parklar piyasanın en altında fiyatları sunmaktayız. İmalattan yaptığımız için direk olarak müşteriye sunduğumuz şişme parklar tamir kiti ile birlikte müşteriye verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Şişme Parklar Junior Hakkında Sık Sorulan Sorular

Şişme park yumuşak ve dayanıklı plastik malzemenin şişirilmesi ile şekil alan büyük oyun alanıdır. Çocuklar için tasarlanmış şişme park junior ticari amaçlı kullanılır.
Şişme Park dayanıklı pvc malzemeden yapılmış yarım santim kalınlığa sahip plastik malzeme yangına karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarına karşı da uzun süre dayanabilmektedir.
3ve 13 yaş arası çocuklar için güvenlidir. Zıplama ve ve her türlü hareketlere darbelere karşı dayanıklıdır.
Şişme Park Junior ticari amaçlı olan her yerde kullanılabilir. Bireysel kullanıcılar için de kullanılan şişme parklar aklınıza gelecek büyük alanlarda kullanılabilir.
Şişme park ile çocuklar kendi aralarında etkileşimi sağlamak, arkadaş ortamı kurabilme ve eğlenceli dakikalar geçirebilmek için uygundur. Sağlık açısından da büyük faydaları olan şişme park junior kan basıncını dengeler ve stresi azaltır.
Şişme parkların bir çok çeşidi bulunmaktadır. Şimşek Mcquen, dinozor, kedi, palyalço, pikaçu ve hayvanat bahçesi gibi bir çok çeşitleri bulunmaktadır.
Toysmar olarak şişme park imalatında firma olarak piyasanın en uygun fiyatlarımı sunmaktayız.
blank Whatsapp Sipariş