Şişme Parklar Olimpik

Şişme Parklar Olimpik

Şişme park, eğlence aletlerinin en büyüklerinden ve en eğlencelerinden biridir. Motor yardımı ile 10-15 dakika içerisinde şişirilen şişme parklar 0.5 cm kalınlığında pvc malzeme kullanılarak yapılmıştır. Bu malzeme hem kaliteli hem de kalın olması sebebi ile çok dayanıklıdır. Dayanıklı olan bu malzeme güven ışınlarına ve kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklı yapısı ile son yıllarda çokça tercih edilen şişme parklar yanmayan pvc malzemeden üretilmiştir. Şişme parklar olası elektrik kesintilerine karşı dayanıklı bir sistemi mevcuttur. Elektrik gittiğinde hemen inmeyen olimpik şişme parkın ek olan yerleri çift dikiş yapılarak uygulaması yapılmaktadır. Olimpik şişme parklarda kullanılan şişme park ve donanımları ce belgesine sahiptirler. Şişme parklar; kedi, dinozor, pikaçu, palyaço, sünger bop, ejderha gibi temalı tasarımlarda üretilmektedir. Renk çeşitleri turuncu, mavi, kırmızı, sarı, yeşil, beyaz gibi genel renklerdir. Kız ve Erkek çocukların ilgisini oldukça kolay çeke olimpik şişme parklar alışveriş merkezlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarda, işletmelerde, açık alanlarda, piknik yerlerinde ve bu işi ticari olarak yapmak  isteyen herkesin tercihidir. Şişme parklar bu gibi yerlerde çocukları oyalamak ve eğlenmesini sağlamak amacıyla sıkça tercih edilmektedir. Güvenli ortamlar olan şişme parkların onlarca modeli bulunmaktadır. Olimpik şişme parklar çevresel gürültünün değerlendirilmesi ve yönetimi yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Şişme parklarımızda herhangi bir ses yada farklı bir sorun bulunmamaktadır. Doğayı koruyan yapısı ile imal edilen şişme olimpik şişme parklar her ortama uyum sağlamaktadır.

Şişme Parklar Olimpik Fiyatları

Eğlence sektörünün adeta vazgeçilmez bir oyun eğlence aleti olan olimpik şişme parklar büyüklüğüne, kullanılacak donanımlara ve malzemeye göre fiyatlarda farklılık göstermektedir. Toysmar olarak yeni nesil olimpik şişme park çeşitlerimiz imalattan yaptığımız için piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Bireysel yada kurumsal firmalar olmak üzere herkesin rahatlıkla alabileceği olimpik şişme parklar bütçenize uygun olarak satışını yapmaktayız.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Şişme Parklar Olimpik Hakkında Sık Sorulan Sorular

PVC malzemeden imal edilen ve şekil verilerek farklı modeller oluşturulan şişme parklar elektrik motoru ile şişirilen büyük oyun alanıdır.
Çocukların oynaması için tasarlanan hava ile şişirilen şişme parklar ticari amaçlı yada kamu ve özel işletmelerde kullanılabilir. İstenildiğinde havası indirilerek her yere götürülebilen şişme parklar her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
0,55 kalınlığa kadar üretilen olimpik şişme parklar3 ve 13 yaş arası kullanım için uygundur. Çift dikiş uygulanarak yapılan şişme parklar yanmaz özelliği ile CE belgesine sahiptir. Ayrıca elektrik kesintilerine karşıda hemen sönmeyen sistem kullanılmaktadır.
Ticari işletmeler olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarda, bireysel kullanımlarda, avm’ler olmak üzere her yerde herkes tarafından kullanılır.
Çocukların birbirleri ile arkadaş olmaları ve eğlenceli dakikalar geçirmeleri için kullanılmaktadır. Sağlı kaçışında da faydası olan şişme parklar mutluluk hormonunu harekete geçirmektedir. Stresi ve kan basıncını dengelemektedir.
Her türlü çizgi karakterin teması hazırlanarak yapılabilmektedir. Pokemon, palyalço, dinozor ve hayvanat bahçesi gibi farklı çizgi temalar kullanılarak ortaya onlarca olimpik şişme park yapılabilmektedir.
Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız müşteri ve firma ayrımı yapmadan imalattan son kullanıcıya kadar ürünlerini en ekonomik fiyatlara sunmaktadır.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim