Waterball Su Topu

Su üstünde yürümenin keşfi, waterball su topları.

Waterball Su Topu

Waterball Su Topu

Waterball su topu, adından da anlaşılacağı gibi su topudur. Ancak waterball su topu normal toplardan farklı olarak büyüktürler. Çocukların ve yetişkinlerin boyutlarına göre imal edilen waterball su topları eğlence amaçlı olarak imal edilmektedir. Waterball su topu, kötü hava güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarına dayanıklı olan waterball su topu darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Kaliteli malzemede üretilen toplar su üzerinde durması için şişirilerek kullanılabilir. Havuzlarda, şişme parklarda, şişme havuzlarda kullanılan ve kullanılması için tasarlanmıştır. İşletmelerde ve otellerdeki eğlence parklarında tercih edilen su topu bireysel olarak ta alınıp kullanılabilir. Çocukların ve yetişkinlerin boylarına göre tasarlanan waterball su topu yuvarlak, uzun ve renkli olarak imal edilmektedir. Genellikle şeffaf olarak üretilmektedir. Sağlam plastik yapıdan üretilen ve satışı yapılan waterball su topları çocukların ve yetişkinlerin sağlığına uygun olarak imal edilmektedir. Elektrikli motor yardımı ile şişirilen bu toplar en çok şişme havuzlarda çocukların oynaması tercih edilir. 1mm kalınlığında TPU malzemeden üretilen toplar 1.sınır alman fermuarları kullanılmaktadır. Yanmayan malzemeden imal edilen waterball su topları standartlara uygun olarak imal edilerek CE belgesi ne sahiptir. Kötü hava koşullarına uygun olarak ürettiğimiz su topları 10-15 dakika içerisinde şişirilebilmektedir. Aynı şekilde 5 dakika içerisinde waterball su topunu toplayabilirsiniz.

Waterball Su Topu Fiyatları

Piyasanın en kaliteli ve en uygun fiyatlarına imal eden Toysmar istediğiniz boyutta, renkte ve tip de imal edilebilmektedir. Yuvarlak ve silindir tiplerinde ve istenilen her renkte imal edilen toplarımız piyasada en uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Waterball Su Topu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Waterball su topu su üzerinde şişirilmiş büyük bir topun içerisinde oynamaya ve hareket etmeye yarayan büyük bir balodur.
Dayanıklı PVC malzemeden üretildiği için çarpmalara ve su üzerinde uzun kullanımlarda herhangi bir sorun çıkartmaz.
Waterball su topu 0,55 mm kalınlığında pvc malzemeden üretilmiştir. Yanmaz özelliğe sahip ürünümüz CE belgesine sahiptir.
Su üzerinde oynamaya yarayan waterball su topu motor yardımı ile 10-15 dakikaya kadar şişirilebilir. 5 dakika içerisinde de havası indirilip toplanabilir.
Waterball su topları için bireysel olarak alımlarda ve firmaların alımlarında özel olarak fiyat uygulanır. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktayız.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim