Softplay Oyuncaklar

Softplay Oyuncaklar

Softplay oyuncaklar, Softplay projelerde kullanılan oyuncaklardır. Çelik malzemeden üretilen oyuncaklar projelerin ölçülerine, yapısına ve isteklere göre konumlandırılmaktadır. Softplay projede kullanılan oyuncaklar kaliteli malzemeden imal edilmektedir. Özellikle çocukların kullanımına uygun olarak üretilen oyuncaklar farklı çeşitleri bulunmaktadır. Softplay oyuncak çeşitlerine baktığımızda dönen yunuslar, sünger engel, dönen atlar, düz palmiye, motorlu palmiye, tekli roller kaydırak, roller ikili kaydırak, roller kaydırak üçlü, zipline tekli ve ikili, oyun parkı dönen hayvanlar, sallanan bot şişme elektronik, hamster kafesi, ring trambolin, mini trambolin, su silindiri, piyano, dönence platform, sallanan kalemler, kapalı karusel, dönen kule, oyun parkı kule, tırmanma 6 gen, tırmanma parkuru, megatoys kaydırak, yetenek avcıları, top fırlatma makinası, poligon atış eğlence alanı ve hareketli otobüs oyuncakları bulunmaktadır. Softplay oyuncaklar CE belgesi ne sahiptir. TS EN 1176-1 standartlarına uygun olarak imalatı yapılan oyuncaklar kalın sünger ve köpük ile kaplanmıştır. Sünger ve köpükler kalite standartları gereği kaliteli malzemeden üretilmiştir. İstenilen her renkte üretilen softplay oyuncaklar özel projelere göre büyüklükte, ölçülerde ve sayıda imalatı yapılabilmektedir. Softplay projelerinize uygun ölçülerde ve renklerde üretilen oyuncakları herkes alabilmektedir.

Softplay Oyuncak Fiyatları

Türkiye’nin 4 bir yanına gönderebileceğimiz softplay oyuncakları ister projelerinizde ayrıca tek olarak ta kullanabilirsiniz. Piyasanın en uygun fiyatına üretilen softplay oyuncaklara işletmeler, iş yerleri yada bireysel olarak kolayca sahip olarak kullanabilir. İstenilen ölçülere ve sayıya göre firmamız en uygun fiyatı belirlemektedir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Softplay Oyuncaklar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Softplay oyuncaklar, softplay projelerde yada bireysel olarak kullanılmak üzere tasarlanan eğlence aletleridir.
Softplay oyuncaklar, Su silindiri, Roller kaydırak, Dönen atlar, tırmanma parkuru, dönen kule, sallanan kalemler, megatoys kaydırak, top fırlatma, poligon oyun alanı, hareketli otobüs ve sünger engel olmak üzere birçok oyuncak çeşidi vardır.
Projelere uygun olarak tasarlanan softplay oyuncaklar için her türlü güvenlik önlemi alınmaktadır. Kaliteli malzemeden üretildiği için oldukça güvenlidir. Tamamı itibari ile çocukların ve yetişkinlerin eğlenmesi ve stres atmaları için tasarlanmıştır.
Softplay oyuncaklar, oyun alanlarında, softplay projelerde, orta boy top havuzlarında olmak üzere her yerde kullanılabilir.
İmalattan yatığımız softplay oyuncaklar piyasanın en uygun fiyatlı oyuncaklarıdır. Ekonomik fiyatlar sunan firmamız her proje için uygun fiyatlı oyuncaklar yapmaktadır.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim