Tekli Trambolinler

Tekli Trambolinler

Trambolin, zıplamaya yarayan bir spor aletidir. İnsanların spor ve eğlenceli vakit geçirme anlamında kullandıkları bu spor aleti ile stres’de atabiliriz. Yuvarlak bir çember ve ayakları olan trambolin çemberi profillerle tutarak zıplama sırasından esnekleşen yaylar insanın ağırlığından yararlanarak yukarı doğru zıplamasını sağlayan alettir. Özellikle çocuklar hem eğlenir hem de sağlıklı bir şekilde spor yapmış olurlar. Hem çocuklar hem de yetişkinler tekli trambolin kullanarak vücudunu ve beynini geliştirebilir. Ayrıca bir eğlence aleti olarak ta kullanılan tekli trambolinler seri olarak zıplanılabilir. Ayaklarla, sırtınızla, yüz üstü veya oturarak dahi zıplanabilen bir alettir. Tekli trambolin alanı tek kişilik tasarlandığı için bir kişiye uygundur. Çocukların boylarının uzamasında çok işe yarayan trambolin eklemleri ve kaslarıda çalıştırmaktadır. Tekli trambolin ile eğlenerek spor yapanlar mutluluk hormonlarını ortaya çıkartmaktadır. Hareketli müzikler eşliğinde yapılan trambolin hareketleri birlikte hareket etmeyide öğretir.

Tekli Trambolin Fiyatları

Tekli trambolinler Toysmar.com olarak imalattan yaptığımız için herhangi bir aracı bulunmamaktadır. Bu nedenle en uygun fiyatlı tekli trambolinlere buradan sahip olabilirsiniz. Tekli trambolinlerin yukarıda belirttiğimiz fiyatları son kullanıcıya en uygun fiyatlarıdır. Sizde çocuklarınız ve işletmeniz için hemen tekli tramboline sahip olmak istiyorsanız istediğiniz ürünü satıl alarak kapınıza kadar teslim ediyor ve kurulumunu yapıyruzç

Tekli Trambolin Sağlık Açısından Önemi Nedir?

Tekli Trambolin ile sıçramalar yaparak vücudumuzdaki büyük adele gruplarını çalıştırırız. Nefes alıp vermeyi ve kan akışını hızlandırarak kalbin ritmini düzenleyerek sağlıklı bir yaşam sürmemizi sağlar. Trambolin üzerinde geçirilen günlük kısa bir süre, vücudun temizlenmesine, yenilenmesine yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendiren trambolin ile her türlü spor hareketi yapılabilmektedir.

Tekli Trambolin Zayıflatırmı?

Trambolin fazla kiloların da verilmesine yardımcı olan bir eğlenceli spor aletidir. Vücudumuzun her noktasını çalıştıran trambolin kemik yapımızıda güçlendirmektedir.

Tekli Trambolin ile Zıplamanın Faydaları Nelerdir?

Metabolizmayı hızlandıran trambolin vücudumuzun zayıflamasına ve zinde kalmasını sağlar. Kan dolaşımını ve oksijen akışını düzenli olarak hızlandırdığı için vücudumuzun ağrıyan bölgelerinin ağrısının hafifletir ve giderir. Stresinizi alan ve kan basıncını düşüren trambolin rahat bir kan akışı sağlar.

Tekli Trambolin Nerelerde Kullanılır?

Tekli trambolinler istenilen her yerde kullanılmaktadır. Kapalı veya iç mekanlarda farkedilmeksizin kullanılabilir.  Okullarda, ev içinde ofiste, kamu kurum ve kuruluşlarda, çocuk oyun alanlarında ve bahçelerinizde ve aklınıza gelebilecek her yerde kullanılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Tekli Trambolinler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tekli trambolin iskeleti çelik malzeme ile güçlendirilmiş, yuvarlak, kare ve altıgen şeklinde zıplama ağının iskelet yapıya bağlanarak üzerinde zıplamaya yarayan bir fitness aletidir. Tekli trambolinler koruma ağı yada koruma ağı olmadan kullanılabilen spor aletidir.
Zıplamak için tasarlanan tekli trambolinler çocukların ve yetişkinler kolaylıkla kullanılabilir. Etrafı güvenlik filesi ile çevrili tekli trambolinler ile zıplamak çok eğlencelidir. Etrafı güvenlik filesi olmayanlar da ise tutamaç vardır. Sağlam yapısı ile iç ve dış mekanlar da kullanılan tekli trambolinler ithal kumaştan imal edildiği için uzun süre dayanıklıdır. Koruma ağları isteğe bağlı olarak çıkarılabilir. Yaylar’da herhangi bir çıkma yapmaz.
Çelik malzeme ile yapılan tekli trambolinler dayanıklı yapısı ile zıplarken zarar vermez. Zıplama ağının aralığı 1-2 mm olduğu için açılma yapmaz. Üründe kullanılan file ve branda sayesinde zıplarken kaçma yapmaz. Çelik yaylar sayesinde zıplarken sökülme, yırtılma yada kopma yapmaz. Kaliteli malzemelerden üretilen tekli trambolinler uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Tekli trambolinler iç ve dış mekanlar olmak üzere her yerde kullanılmaktadırlar. Okul, hastane, eğlence yerleri, oyun parkları, avm’ler, restaurant, büyük ve küçük işletmeler olmak üzere her mekanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadırlar.
Çocukların ve yetişkinlerin mutluluk hormonlarını harekete geçirdiği için daha zinde kalmanızı sağlar. Yağ yakımı na faydası olan tekli trambolinlerin sağlık açısında çok önemi vardır. Kan basıncını dengeleyer, vücudunuzun her eklemini ve kas’ının hareket etmesini sağlar. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir, sindirim sisteminizi güçlendirir ve enerji verir.
Tekli trambolinlerin çeşitlerine bakacak olursak yuvarlak, step, profesyonel, olimpiyat, metal, lastikli, tutamaçlı, güvenlik fileli, trambolin pisti gibi çok fazla çeşidi vardı.
Tekli trambolinler imalattan ürettiğimiz için Toysmar olarak piyasanın en altında sizlere fiyat konusunda üzülmeyeceksiniz. Fiyat performans ürünleri olan tekli trambolinler en uygun fiyatlarla hemen Toysmar.com’dan satın alabilirsiniz.
blank Whatsapp Sipariş