Junior Trambolinler

Junior Trambolinler

Trambolin etrafı kapalı bir şekilde korumalı ve altında yaylı zıplama aparatı ile zıplama görevi gören alettir. Üstü kapalı yada açık olarak tasarlanan trambolinler tasarlanmaktadırlar. İstenilen büyüklüklere, kişi sayısına ve renklere göre tasarlanan trambolinler yetişkinler ve çocukların en eğlenceli zıplama aletlerindendir. Yaylı bir zemin üzerine zıplamayı sağlayan tambolinler sağlam ve güvenli olarak üretilmektedirler. Özellikle çocuklar için daha güvenli hale getirilen trambolinler junior trambolin olarak bilinmektedir.

Sağlık Açısından Önemi

Sağlık açısından bir çok faydası olan junior trambolinler daha dinç olmayı, sağlıklı bir vücut ve daha esnek bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır. Çocuklarda kas ve kemiklerin güçlenmesini sağlayan junior trambolinler kan akışının da dengelenmesini sağlamaktadır. Zinde kalmayı sağlayan trambolin aynı zamanda kalp ve damar sağlığı için de çok faydalıdır.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak tüm eklemleri, kas ve yağları hareket ettirdiği için zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Spor salonları ve oyun alanlarından ziyade günümüzde artık bahçelerimize kadar girmektedir. Zayıflamak için birebir olan trambolin tüm vücudunuzu hareket ettirmektedir.

Faydaları Nelerdir?

Sağlık açısından büyük bir öneme sahip junior trambolinler çocukların 1 numaralı eğlence kaynaklarından biridir. Toksinleri atmaya, kilo vermeye, sinirleri yatıştırmaya, eklemlerinizi korumaya ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine kadar bir çok faydası vardır. Özellikle bağışıklık sistemi güçsüz olan çocuklarınızı kesinlikle junior trambolinler de oynatmalısınız.

Nerelerde Kullanılır?

Junior Trambolinler, okullarda, hastanelerde, restaurantlarda, kamu kurum ve kuruluşlarda, öğretmen ve polis evlerinde, villalarda, site’lerde ve müstakil evler olmak üzere eğlencenin olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Junior trambolin için yeri olan herkes kullanabilir.

Junior Trambolin Fiyatları

Junior trambolinler Toysmar tarafından en uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadırlar. 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12 kişilik trambolinler büyüklüğüne göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. CE belgeli kaliteli malzemeden üretilen junior trambolinler istediğiniz kişi sayısına göre fiyat verilmektedir. Hemen en uygun fiyatı almak için iletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Junior Trambolinler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Trambolin kurulu bir çerçeve içerisinde yaylarla ara bağlantısının yapıldığı yaylarla zıplamaya yarayan spor ve eğlence aletine denir. Junior trambolinler çocuk ve yetişkinler için özel olarak tasarlanmıştır. 1 ile 12 kişiye kadar bir çok modeli bulunan junior trambolinler hayatınızın bir parçası olacak.
CE belgesine sahip ürünlerimiz güneş ışınlarına ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. TS EN 1176-1 standartlarına uygun olarak üretilen junior trambolinler çelik konstrüksiyon boyalı profilden imal edilmiştir. Sünger ve PVC malzemeden kaplanan trambolin de çocuklara zarar vermemesi için UV katkılı güvenlik ağları kullanılmıştır. DIN2097 normları referans alınarak üretilen junior trambolinler tamamen modüler yapıya sahiptir.
Junior trambolniler yapısı itibari ile yüksek güvenliğe sahiptir. Çelik malzeme ile yapılan trambolinlerin karoma ağları da yüksek dayanıma sahiptir. Zıplama brandası çelik yaylar ile güçlendirildiği için herhangi bir yırtılma ve kopma yapmaz. Her türlü hava koşullarına dayanıklı olan junior trambolinler yüksek mukavemete karşı dayanıklıdır.
Junior trambolinler iç ve dış mekanlar olmak üzere hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Avm, hastane, sitelerde, fabrikalarda, restaurantlar da, kamu kurum ve kuruluşlarda, eğlence parklarında, küçük yada büyük işletmelerde olmak üzere istenilen her yerde ve mekanda kullanılabilmektedir.
Trambolinin sayısız şekilde faydası bulunmaktadır. Bağışıklığınızı güçlendirdiği gibi zinde kalmanızı da sağlayacaktır. Sağlı kaçışında büyük öneme sahip junior trambolinler kilo vermenize, enerji almanıza, eklemlerinizi korumanıza, sinir sisteminizi ve sindirim sisteminizi güçlendirmenizi sağlayacaktır. Çocuklar ve yetişkinler için birebir olan junior trambolin zıplandığında mutluluk hormonu sağladığı için hayata bakışınız değişecektir. İşinizde, kolunuzda ve hayatınızda önemli ölçüde faydalar sağlayacaktır.
Junior trambolinleri bir çok çeşidi bulunmaktadır. Çatılı junior trambolin ve çatısız junior trambolin olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır. Ayrıca kullanım amacına göre 12 kişiye kadar kullanılabilmektedir.
İmalattan son kullanıcıya ulaştırdığımız junior trambolinler piyasanın en altında fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Tamamı kaliteli malzemeden üretilen junior trambolinler istenilen renk ve ölçülerde olmak üzere 2 Toysmar garantisi ile ekonomik fiyatlarla satışa sunmaktayız.
blank Whatsapp Sipariş