Olimpik Trambolinler

Olimpik Trambolinler

Trambolin yuvarlak bir yaylarla bağlanmış çerçevenin oluşumu ile ortaya çıkan bir zıplama aletidir. Yaylar sayesinde zıplamayı sağlayan trambolinlerin bir çok çeşidi vardır. Bunlardan biri de olimpik trambolindir. Olimpik trambolin genel olarak büyük trambolinlerdir. 5-10 kişinin aynı anda zıplayabildiği trambolinlerdir. Yetişkinler ve çocukların aynı anda zıplayıp eğlenceli olimpik trambolinler son yıllarda sıkça tercih edilmektedir.

Olimpik Trambolinin Sağlık Açısından Önemi

Olimpik trambolinin sağlık açısında en büyük önemi vücudunuzun zinde kalmasını sağlamaktadır. Vücudunuzdaki kanın daha rahat dolaşmasını sağlayan trambolin ile zıplamak vücudunuzun bakterilere karşı korunmasını sağlar. Vücudunuzu güçlendiren ve beyninizin daha fazla gelişmesini sağlamaktadır. Hastalıklara karşı daha güçlü kalmasını sağlayan trambolinin sayamayacağımız kadar sağlık açısında artısı vardır. Kısacası zinde bir güne başlamak için olimpik trambolin ile zıplamak şarttır.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak kesinlikle zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Zıplamak ve çeşitli hareketler yapmak vücudunuzun daha fazla hareket etmesini sağlar. Daha çok yağ yakmasını sağlayan olimpik trambolin sadece spor alanlarında değil hemen hemen her yerde kullanılmakta ve bir çok insana hizmet vermektedir. Vücudunuzun sadece bölgesel olarak değil tüm vücudunuzu daha rahat ve çok yağ yakmasını sağlamaktadır. Olimpik trambolinler ile topluca zıplama hareketleri yaparak daha rahat zayıflamanızı sağlar.

Faydaları Nelerdir?

Olimpik trambolinlerin faydalarına bakacak olursak en büyük faydaları eğlenmektir. Eğlenmek, spor yapmak ve sağlıklı bir yaşam için trambolinin en büyük faydalarıdır. Her geçen gün artan iş yoğunluğundan dolayı psikolojik ve fiziki yapınız yorgun düşebilir. Akşamları yarım saat trambolin ile zıplama iyi gelecektir.

Nerelerde kullanılır?

Olimpik trambolinler otellerde, hastanelerde, kamu kurum ve kuruluşlarda, sitelerde, villalarda, avm’lerde aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilir. İster ticari amaçla isterse şahsınıza özel olarak olimpik trambolin sahibi olabilirsiniz.

Olimpik Trambolin Fiyatları

Olimpik tramboin fiyatları kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Piyasada bir çok olimpik trambolin bulunsa da istediğiniz kalite ve fiyatta bulamayabilirsiniz. Ancak Toysmar imalattan üretim yaptığı için hem uygun fiyatlı hem de en kaliteli malzemeden trambolin üretimi yapmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Olimpik Trambolinler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Tamamı itibari ile bir çerçeve içerisine yaylarla ara bağlantısının yapıldığı zıplamam alanlarının oluşturulduğu spor ve eğlence oyun alanına olimpik trambolin denir. Bir’den fazla insanın aynı anda zıplaması için tasarlanan olimpik trambolin zıplamayı sevenler için en iyi eğlence ve spor aletidir.
CE Belgesine sahip olimpik trambolin tüm ana gövdesi çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiş bir özelliğe sahiptir. Koruma minderleri sert sünger ile imalatı yapılmıştır. Bu sert süngerler sağlığa uygun pvc malzeme ile kaplanmıştır. Çekme kuvvetine karşı DIN 2097 normlarında üretilmiştir. Olimpik trambolin modüler bir yapıya sahiptir.
Olimpik trambolin güvenli mi? diye soracak olursak bakacak olursak tamamen çelik malzeme ile iskelet yapısı oluşturulduğu için dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olan olimpik trambolin çevresi güvenlik ağı ile çevrilmiştir. Çelik yaylar ile güçlendirilmiş zıplama alanı da her türlü baskıya karşı dayanıklıdır.
Olimpik trambolinler alışveriş merkezlerinde, işletmelerde, iş yerlerinde, fuarlarda, fabrikalarda ve aklınıza gelecek her yerde kullanılması için tasarlanmıştır.
Sağlık açısında bir çok faydası bulunan olimpik trambolin insanlar arasındaki etkileşime de yardımcı olmaktadır. Zayıflamak ve vücudun bütün eklemlerini çalışmasını sağlamaktadır. Kan basıncını dengeleyen trambolin işletmeler için de büyük bir gelir kapısıdır.
Olimpik trambolinler ticari alanlar da üstü açık ya da üstü kapalı olarak tasarlanmıştır. Dış mekanlarda çatılı modelin tercih edildiği olimpik trambolinler iç mekanlar da ise çatısız model de tercih edilebilir.
Ticari çatılı ve çatısız modelleri bulunan olimpik trambolinler imalattan son kullanıcıya kadar ulaştırdığımız için piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktayız. Artan fiyatlara rağmen en ekonomik fiyatları sunan firmamız ürünleri 2 yıl Toysmar garantisi altındadır.
blank Whatsapp Sipariş