Salto Trambolinler

Trambolin Parklar

Trambolin, yaylarla sağlam malzemeden üretilmiş bir plastik yuvarlak malzemeye bağlanan ve zıplamaya yaraya alettir. Eğlence ve spor amaçlı üretilen trambolinlerin bir çok çeşitleri vardır. Bunlardan biri de salto trambolindir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak şeklinde modeller bulunan salto trambolinler genellikle avm’lerde kullanılmaktadırlar. Salto trambolinler genellikle eğlence amaçlı kullanılır. Salto Trambolin çelik malzemeden üretildiği için genel iskelet yapısı sağlamdır. Çelik yaylar ve çelik iskelet yapısının yanısıra kullanılan tüm malzemeler zıplamak amaçlı binen kişiyi korumaktadır. Salto trambolin güneş ışığına, yağmura ve tüm kötü hava koşullarına dayanabilecek kalitede üretilmektedirler. İmalatı yapılan salto trambolinler CE belgesine sahiptir. Rütubete dayanıklı olan salto trambolinler 500 kg çekme kapasitesine sahiptir.

Sağlık Açısından Önemi

Salto trambolinin sağlık açısından önemi vücudun hastalıklara karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Vücudun kan akışını daha rahat olmasını sağlamaktadır. Vücudun zinde kalmasını sağlayarak hastalıklara karşı zor yakalanmayı sağlar. Vücudunuzdaki eklemlerinizin daha rahat çalışmasını sağlayan salto trambolin yağlarında erimesini sağlamaktadır.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak insanı zayıflatan aktivitelerden biridir. Salto trambolin ile zıplayarak vücudunuzun yağ yakmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle ayaklarınızı çalıştıran salto trambolin ile zıplamak zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.

Faydaları Nelerdir?

Trambolin ile zıplamak insanların ve çocukların daha zinde sağlamasını sağlamaktadır. Vücudunuzun daha rahat olmasını sağlayan trambolin son yılarda kullanılmaya başlandı. Salto trambolinler genellike avm ve tatil yerlerinde eğlence amaçlı yetişkinler ve çocuklar tarafından kullanılmaktadır.

Salto Trambolin Kullanım Alanları

Salto trambolinler genellikle alış veriş merkezleri, tatil yerleri gibi hemen hemen her yerde fuarlarda dahi kullanılmaktadırlar. Ayrıca salto trambolinler özel olarak ta satın alınıp kullanılabilmektedir.

Salto Trambolin Fiyatları

Çelik malzemeden üretilen ve CE belgesi ne sahip salto trambolin imalatı Toysmar tarafından üretilmektedir. A’dan Z’ye her malzemesinin montajını yapan firmamız piyasadaki en uygun fiyatlara salto trambolin üretimi yapmaktadır. Üretilen salto trambolinler Toysmar kalite ve güvencesi saltındadır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Salto Trambolinler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Salto trambolin kurulu zemin üzerine çelik malzeme ile güçlendirilmiş ve zıplama alanı oluşturularak çelik halatlarla zıplamaya yarayan spor ve eğlence aletidir. İnsanları çelik halat ile bağlayıp zıplamasına olanak sağlayan tramboline salto trambolin denir.
TS EN 1176-1 standartlarına göre imal edilen salto trambolinin ana gövdesi galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. UV ışınlarına ve her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı tasarlanan salto trambolin 1250 kg’a kadar ağırlığı taşımaktadır. 500 kg çekme kapasiteli motor kullanılan salto trambolin çelik halatlar kullanılmaktadır.
Tamami itibari ile çelik malzemeyle üretilen salto trambolin her türlü hava şartlarına ve darbelere karşı tasarlanmıştır. Kaliteli malzemeden üretilen salto trambolin kalite ve standartları yakaladığı için CE belgesi bulunmaktadır. İnsanların rahat ve güvenle kullanması için tasarlanmıştır.
Salto trambolinler genellikle alış veriş merkezlerinde, oyun alanlarında, kamu kurum ve kuruluşlarda ve istediğiniz her yerde iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
İnsanın neşesini yerine getiren salto trambolin ile zıplamak sağlığa çok faydası vardır. Kan basıncının dengelenmesini saplayan trambolin kan akışını da hızlandırır. İnsanın rahatlamasını sağlayan salto trambolin eklemleri korur, enerji verir ve bağışıklığı güçlendirir.
Salto tramoblinler kullanım amaçlarına göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. 1 ila 6 kişiliğe kadar yapılan salto trambolnilerin ticari, şişme ve galvanizli modelleri bulunmaktadır.
Salto tarmbolinler Toysmar kalite ve güvencesi ile imalattan son kullanıcıya ulaştırılması adına en uygun fiyatlarla satılmaktadır. En ucuz fiyata sahip salto trambolinler 2 yıl Toysmar garantisi altındadır.
blank Whatsapp Sipariş