Trambolin Park

Trambolin Park

Trambolin park, farklı tasarımlara ve özelliklere sahip bir trambolin çeşididir. Bu trambolin çeşidinde basket potası, zemin trambolin gibi tüm trambolin çeşitlerinin birleşiminden olan bir çok aktiviteli eğlenceli trambolin bulunmaktadır. Çelik malzemeden ve kaliteli plastik ten üretilen trambolin parklar Toysmar tarafından istenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Trambolin parklar TS EN 1176-1 standartlarına göre ve CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Koruyucu PVC kaplamadan üretilen trambolin park projeleri yüksek güvenlikli ve korumalı bir şekilde üretilmektedir. Her kuvvete göre yüksek mukavemet gösteren trambolin park ağları da çok güvenli üretilmektedir. Kullanılan güvenlik ağları UV katlılı olduğu gibi 3 ve 4 cm aralıkları bulunmaktadır. Güvenlik ağları güneşe karşı dayanıklı ve çocukları koruması için örgü sistemi kullanılmaktadır.

Trambolin Park Faydaları Nelerdir?

Trambolin park faydalarına bakacak olursak sağlıklı bir yaşam, eğlenceli dakikalar geçirmek ve vücudun zinde kalmasını sağlamaktır. Günümüzde insanlar spor merkezlerinde spor hocaları ile hareketler yapmaktadır. Trambolin parklarda da yapacağınız spor hareketleri ve zıplama hareketleri ile zayıflayabilirsiniz. Sağlık açısından çok önemi olan trambolin park aktiviteleri eğitmenler tarafından yaptırılmaktadır. Çok faydası olan trambolin parklar her yerde kullanılabilir.

Trambolin Parklar Nerelerde Kullanılır?

Spor merkezleri olmak üzere geniş alanlara kurulan trambolin parklar modüler yapıya sahip olduğu için kolayca kurulabilir. İstenilen ölçülerde kullanılan Trambolin park projeleri tüm dünyada kullanıldığı gibi ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Okullarda, üniversitelerde, spor salonlarında ve aklınıza gelebilecek her yer de geniş alanlara istenilen ölçülerde kullanılır.

Trambolin Park Fiyatı

Trambolin parklar istenilen ölçülere uygun olarak Toysmar tarafından fiyat belirlenmektedir. En kaliteli malzemeden üretilen trambolin parklar piyasada en uygun fiyatlarla üretmekteyiz. İmalattan üretimini yaptığımız trambolin park projeleri ne sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trambolinler istenilen renk ve ölçülere göre fiyatı belirlenmektedir. 2 yıl garanti sunan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Trambolin Park Hakkında Sık Sorulan Sorular

Trambolin park, çelik malzeme ile kurulmuş, etrafı dayanıklı koruma ağları ile çevrilmiş, çelik yaylarla ara bağlantısı oluşturulan ve zıplama alanının oluşturulduğu spor ve eğlence için tasarlanmış oyun alanına trambolin park denir. 1910 yılında ilk olarak tasarlanan trambolin park kare ve yuvarlak gibi çeşitli modelleri bulunan trambolin park farklı yaş gruplarına göre imalatı yapılmaktadır.
İç ve dış mekanlar olmak üzere her yerde kullanılan Trambolin park oyun alanında bulunan zıplama alanları ve çeşitli aktiviteler için eklenen oyuncaklar ile her türlü spor aktivitesi yapılabilmektedir. Çocuklar ve yetişkinler için güvenlikli olan trambolin parkımız modüler bir yapıya sahiptir. Sağlık açısından büyük bir öneme sahip olan aktiviteli trambolin park tüm özelliklere sahiptir.
Trambolin park, CE belgesine sahip ve tüm yapısı çelik malzeme ile güçlendirilmiştir. Koruma minderleri sert süngerden imal edilmiş ve pvc malzeme ile kaplanmıştır. Trambolin park’ta kullanılan dayanıklı güvenlik ağları UV katkılı olup isteğe göre 3-4 cm aralıklı yapılmaktadır. Zıplama ağları olan yaylar dünyanın en kaliteli çelik malzemesinden üretilmiştir. Trambolin park iç ve dış mekanlarda her türlü hava koşullarına, güneş ışınlarına, darbelere ve zıplamalara karşı çok dayanıklı ve yüksek güvenliklidir.
Trambolin park’ın bir çok faydası bulunmaktadır. Trambolin park ile vücudun tüm yerleri hareket ettirdiği için dinç kalmanızı sağlar. Zayıflama konusunda yardımcı olan trambolin park ile kan dolaşımı hızlanır, vücudun rahatlamasını sağlar, metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Sağlık ve spor açısında büyük faydaları olan trambolin park ile günde 5-10 dakika meşgul olduğunuzda işinizde ve ailenizde çok rahatlayacağınızı göreceksiniz.
Trambolin park çeşitleri, ihtiyacınıza göre her türlü yuvarlak, kare vb gibi modellerde imalatı yapılmaktadır. Çelik malzemeden üretilen trambolin parklar her türlü renk ve ölçülerde üretimi yapılır. İç ve Dış mekanlar için tasarımı yapılan trambolin parklar isteğiniz üzere yada hazır trambolin park modellerimizden istediğinizi alabilirsiniz.
Trambolni park fiyatları isteklerinize göre değişmektedir. İsteğiniz üzere yada sitemizdeki trambolin park modellerinden birini tercih ederek bizlere ulaşıp fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Tamamı ile fiyat performans ürünleri olan trambolin park fiyatları Türkiye’nin en ekonomik fiyatlarıdır.
blank Whatsapp Sipariş