Yer (Zemin) Trambolini

Zemin Trambolnileri

Trambolin çelik yaylar ile güçlendirilmiş yuvarlak bir çembere bağlanmış ve zıplamaya yarayan bir zıplama aletidir. Üzerinde zıplama ve artistik hareketlerinde yapıldığı trambolin aleti spor ve eğlence amaçlı kullanılabilir. Sirklerde de özellikle kullanılan trambolinler denge ve koordinasyonu sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Büyük küçük herkesin kullanabildiği trambolin aletinin bir çok çeşidi vardır. Bunlardan biri de zemin tramboinidir. Zemin trambolini yere monte edilerek zıplanmaktadır. Yer kazılarak boş alana montajı yapılan zemin trambolini ile zemine sıfır şekilde zıplanabilir. Zemin trambolinleri TS EN 1176-1 standartlarına göre yapılır ve CE belgesi sahibi olur. Genellikle spor sahaların da açık alanlara kurulan zemin trambolini bergamit B70 ham maddeden enjeksiyon tekniği ile üretilmiştir. 4 mm lik halatlar çekilerek oluşturulan malzeme zıplamalara karşı yüksek mukavemet göstermektedir. 4 mevsime göre üretilen zemin trambolini dayanıklılığı ile ön plandadır.

Sağlık Açısından Önemi

Zemin trambolinin sağlık açısında önemi vücudun zinde kalmasını ev tüm eklemlerin çalışmasını sağlayarak hastalıklara dayanıklılığı arttırmaktadır. Kan basıncını dengeleyerek daha iyi bir kan akışı sağlamaktadır. Hücreleri de güçlendirir ve kemik yapısını güçlendirir. Stersi de azaltarak zihninizi tazeler.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak mutlaka zayıflamanızı sağlar. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayan zıplama aleti 20-25 dakika zıplamak 1 saatlik koşuya bedeldir. Yağları kolayca eriterek zayıflamanızı sağlayan trambolin zıplama aleti tüm kaslarınızı ve yağlarınızı hareket ettirir.

Faydaları Nelerdir?

Trambolinin en büyük faydalarından biri de vücudunuzun her yerini çalıştırır ve daha rahat nefes almanızı sağlar. Ayrıca bağışıklığı güçlendirerek zinde kalmanızı sağlamaktadır. Enerjinizi arttırır, eklemlerin çalışmasını sağlayarak korunmasını sağlar, sinir sistemini güçlendirir, detoksu desteklemektedir. Daha bunlar gibi bir çok faydası bulunan zemin trambolin ile her gün 10 – 15 dakika çalışabilirsiniz.

Zemin Trambolin Fiyatları

Zemin Trambolin fiyatına bakacak olursak firma olarak imalattan yapılan ürünlerimiz piyasanın en düşük fiyatına satılmaktadır. Arada aracı olmadan direk olarak müşteriye sunduğumuz zemin trambolinleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kaliteli ve sağlam ürünlerimiz bütçenize uygun gelecektir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yer (Zemin) Trambolini Hakkında Sık Sorulan Sorular

Zemin trambolin kurulu bir çerçeve içerisine yaylarla ara bağlantısının yapıldığı ve zemine sabitlendiği spor ve eğlence aletidir. İnsanların herhangi bir yere çıkmada zemin üzerinde zıplamasını sağlamaktadır.
CE Belgesine sahip zemin trambolinler çelik yaylar ile güçlendirilmiş ve 4 mm kalınlığında galvaniz saç kullanılmıştır. Zıplama ağı bergamit B70 ha maddeden enjeksiyon tekniği ile üretilmiş 4mm halat kullanılmıştır. Çekme çelik yaylar ise DIN2097 normları referans alınarak üretilmiştir. 4 mevsim şartlarına uygun olarak üretilmiştir.
Zemin trambolin çelik ve kaliteli malzemelerden üretildiği için ve kaliteli işçilik ile montajı yapıldığı için güvenlidir. Her türlü hava koşullarına uygun olarak üretilen ve montajı yapılan zemin trambolin piyasanın en güvenli trambolnidir.
Zemin trambolini genellikle dış mekanlarda kullanılması için tasarlanmıştır. Genel olarak parklarda kullanılmak üzere imalatı yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak iç mekanlarda da kullanılabilir.
Zemin trambolinin en büyük faydalarından birisi de çocukların parklarda zıplayıp eğlenmesi asına çok faydalıdır. Yetişkinler için de tasarlanan zemin trambolinin sağlığa oldukça fazla faydaları bulunmaktadır.
Zemin trambolin piyasada kare ve yuvarlak olmak üzere 2 çeşidi bulunmaktadır. İstenilen ölçülerde ve malzemede yapılabilen zemin trambolinlerin çapı da isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.
Zemin tramnolini imalattan yaptığımız için en uygun fiyatları sunmaktadır. En ekonomik fiyatları sunan firmamız montajı da en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.
blank Whatsapp Sipariş