Şişme Park Yedek Parça

Şişme Oyun Parkı Ekipmanları İçin Bize Ulaşın.

Şişme Park Yedek Parça

Şişme Park Yedek Parça

Şişme parklar, adından da anlaşılacağı gibi şişme oyun parkıdır. Motor yardımı ile şişirilen şişme parklar çocukların eğlenceli dakikalar geçirmeleri için imal edilmiştir. Şişme parklar kötü hava koşullarına ve güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklı oyun grubudur. İşletmeler, eğlence parkları ve alış veriş merkezleri gibi yerler sıkça kullanmaktadır. Bir tema oluşturularak şişirilen ve şekil alan şişme parklar genellikle çocukların beğenmesi için çizgi karakterler kullanılarak imal edilmektedir. Oldukça büyük olan şişme parklar da 2-3 kişiden fazla çocuk oynayabilmektedir. Şişme parklar büyük oldukları için bir elektrik motoru yardımı ile şişirilmektedir. 10-15 dakika içerisinde şişirilen şişme park oyun grubu motorları yüksek watt gücüne sahiptirler. Şişme oyun parkı motorları sabit ve watt ayarlı modelleri bulunmaktadır. Watt ayarı sabit olan motorlar standart olarak çalışmaktadır. Ancak watt ayarlı şişme oyun parkı modelleri ise 950w – 1100w - 1500w – 2000w olmak üzere 3 kademe ile çalışabilmektedir. Çalışma sistemine göre istediğiniz ayarda çalıştırabilirsiniz. Şişme park yedek parça kategorimizde her şişme parka olabilecek yedek parçalar yani elektrik motorları bulunmaktadır. İster standart isterseniz de ayarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Şişme parkınızda bulunan motorlar bozulduysa tamiri olmuyorsa bu kategorideki elektrik motorlarından birini tercih edebilirsiniz.

Şişme Park Yedek Parça Fiyatları

Şişme park yedek parça kategorimizde bulunan elektrik motorları ve diğer donanımlar piyasadaki en uygun fiyatlara satılmaktadır. En uygun şişme park yedek parçalarını kategorimizden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Şişme Park Yedek Parça Hakkında Sık Sorulan Sorular

Şişme Park Yedek parça kullanılan bir ürünün zamanla kendi kendine yada darbe alması ile zarar gören parçanın yenisine yedek parça denir.
Şişme Park Yedek parçalarımız orijinal oldukları için tamamen güvenlidir. Testler den geçmiştir.
Şişme Park Yedek parça fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatları oldukları için en çok tercih edilenler arasındadır.
Trambolin yedek parça ürünlerimiz tamamı orijinaldir. Bozulan parçalarınız için uygun fiyatlı ve orijinal yedek parçalarımıza https://www.toysmar.com/k/yedek-parca/sisme-oyun-parklari-yedek-parca linkinden ulaşabilirsiniz.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim