Salto Trambolin Yedek Parça

Salto Trambolin Yedek Parça

Zıplama amaçlı kullanılan trambolinler yuvarlak ve kare şeklinde tasarlanabilmektedir. Kare ve yuvarlak şekilde imal edilen salto trambolinlerin yedek parçaları kolay temin edilebilmektedir. Salto trambolinler zıplama amaçlı oldukları için önemli donanımlara sahiptirler. Zıplama esnasında sorun çıkartmaması için salto trambolin donanımları kontrol edilmektedir. Salto trambolinler alış veriş merkezleri olmak üzere eğlence parkları ve açık alanlarda kullanılabilmektedir. Bireysel yada kurumsal olarak ta kullanılabilen salto trambolin yedek parçaları çok uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdir. Dayanıklılığı test edilmiş olan yedek parçalar ithal ve yerli çeşitleri mevcuttur. Trambolik yedek parçaları yerli ve yabancı olarak satılmaktadır. Bireysel yada ticari olarak ta kullanılan salto trambolinler yay, ticari, salto, lastik salto trambolin kemer tokası  ve ithal toka olarak kullanılmaktadır. Latex ithal yay kullanılarak yapılan sato trambolinlerin oldukça sağlam yapıya sabiptirler. Zıplama ağlarını devamlı kullanılan bu kategori de oldukça salto trambolin yedek parça bulunmaktadır. 10 mm den başlayıp 24 mm kadar trambolin lastikleri, kemer tokası, gerdirme gibi yedek parçalar bulunmaktadır.

Salto Trambolin Yedek Parça Fiyatları

Salto trambolin yedek parçaları kötü hava koşullarına ve güneş ışınlarına karşı uzun süre dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Tüm salto trambolinler için uyum olan bu yedek parçalar piyasada en uygun fiyatlara satılmaktadır. İmalatını yaptığımız salto trambolin yedek parçaları Toysmar kalite ve güvencesi altındadır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Salto Trambolin Yedek Parça Hakkında Sık Sorulan Sorular

Salto Yedek parça kullanılan bir ürünün zamanla kendi kendine yada darbe alması ile zarar gören parçanın yenisine yedek parça denir.
Salto Yedek parçalarımız orijinal oldukları için tamamen güvenlidir. Testler den geçmiştir.
Salto Yedek parça fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatları oldukları için en çok tercih edilenler arasındadır.
Trambolin yedek parça ürünlerimiz tamamı orijinaldir. Bozulan parçalarınız için uygun fiyatlı ve orijinal yedek parçalarımıza https://www.toysmar.com/k/yedek-parca/ticari-salto-trambolin-yedek-parca linkinden ulaşabilirsiniz.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim