İlginizi Çekebilecek Ürünler

Hakkında Sık Sorulan Sorular

Trambolin parklar ve diğer tüm özel yapılar Toysmar tarafından yapılmaktadır ve Toysmar üretimidir.
Trambolin kurulu bir çerçeve içerisine yaylarla ara bağlantısının sağlandığı zıplama alanın oluşturduğu spor ve eğlence aletidir. Üzeinde yapılan artistik hareketler ile puanlanması gerçekleştirilen trambolin olimpiyat oyunlarında da yer almaktadır. Dikdörtgen kare ve yuvarlak olarak çeşitleri bulunan trambolinler farklı yaş gruplarına göre imal edilmektedir. İlk kez 1910 yılında yapılmıştır.

Yaylı bir zemin üstünde sıçrayarak havada takla atmanın geçmişi yüzlerce yıl öncesine değin inmekle birlikte trambolin, sirk akrobatlarının yaptığı gözde bir gösteri haline geldiği 20. yüzyıla değin pek popüler değildi. Modern trambolin sporunu 1936’da ABD’li jimnastikçi George Nissen geliştirdi.

Koşmayı, zıplamayı ve eğlenmeyi seven, çocuklar ve yetişkinler için vücudu ve beyni disipline edici mükemmel bir jimnastik ve eğlence aletidir. Çocukların vücut gelişiminde ve boy uzamasında fayda sağlar. Eklemleri ve eklem çevresindeki kas ve tendonları güçlendirir; rahatlama ve uykuya destek olur. Uzun süreli beden egzersizlerine göre daha kısa sürede performansın ve farkındalığın artmasına yardımcı olur.
Şimdilerde oldukça moda olan bu yöntem gerçekten işe yarıyor mu? Son zamanlarda sıkça karşılaşılan bu soru, birçok insanın aklını kurcalıyor. Merakta bırakmamak adına hemen cevaplayalım, evet, trambolin egzersizleri kilo verme konusunda çok fayda sağlıyor. Günde tramboline ayıracağınız sadece 5 dakika ile kısa zamanda etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Şaşırtıcı bir rakam fakat doğru olduğunu söylemek gerek. Trambolin sporunu yapan profesyonellerin söylediklerine göre günde 5 dakikalık egzersiz 500 kalori yakmanızı sağlıyor. Aslında 500 kalori gerçektende çok iyi bir rakam, üstelikte sadece 5 dakika ile.

Zıplamak, neredeyse en çok kalori verdiren egzersiz. Zıplarken vücudun hemen hemen her bölgesi çalışabiliyor. Trambolin sporu sadece zıplamak olarak alınmamalı. Bilinçli yapılabilecek hareketlerle istenilen bölgenin daha fazla çalışması sağlanabilir. Kendi kendinize de müzik eşliğinde birçok hareket keşfedebilirsiniz. Trambolinle ilgili en merak edilen ikinci soru ise; uygun büyüklük. 130 ya da 150 cm çapındaki trambolin ebatları gayet ideal. 130 cm altındaki trambolinler özellikle yeni başlayanları zorlayabilir. Bu sporun güvenli olmadığı ön yargısını taşıyanlar için önemli bir not düşmek gerekirse; egzersiz trambolinleri bilinenler kadar abartılı esneklikte değildir ve güvenlidir.
Toysmar, Junior trambolin, Olimpik trambolin, Bahçe model trambolin, Mini trambolin, Steps, Salto ve Mobil trambolinler üretmektedir. Ayrıca sitemizde bu trambolinlerin yedek parlaçarıda satılmaktadır.

Genel olarak renkleri siyah, lacivert ve kırmızı karışımı olmak üzere değişiklik göstermektedir. Sağlam durabilmesi için 6 ile 8 ayak kullanılmaktadır. Yükseklikleri 22 ile 27 arasında değişmektedir. Dış kısımları plastikten iç kısımları sert süngerden yapılmaktadır. Dayanıklı olması en önemli kuraldır. Bazı ürünlerde tutunmalı olarak yapılmakta denge sağlaması daha kolay yapılmaktadır. Çocuklar için alınmayı düşünüldüğünde ürün yanına yer minderi de alabilirsiniz. Bu şekilde hem spor hem de koruma gerçekleşmiş olacaktır. En uygun fiyatlarla bu ürünü bulabilirsiniz. Tüm araştırmalarınızı yaptıktan sonra size en uygun olan ürünü almalısınız.
Trambolin fiyatlarını sitemizdeki ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin detaylı açıklamalarını, fotoğraflarını siteye ekledik. Bunlarla birlikte fiyatları da yazmaktadır. Dilerseniz sepete ekleyip ürün siparişi de verebilirsiniz.

Trambolin fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor ve daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar konusunda ekip arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.
Trambolinin bir çok faydası bulunmaktadır. Bunlardan hazıları;

Bu üründe vücudun tüm noktalarını hareket ettirmek esastır.
Böylelikle terleme yolu ile yağ yakımı da sağlanır.
Bununla birlikte vücutsal kan dolaşımını hızlandıran bazı hareketler sayesinde vücudunuzun rahatlaması da sağlanır.
Metabolizmik faaliyetlerin hızlanmasına yardımcı olur.
Aynı zamanda eğlenceli bir spor olduğundan dolayı insanların genellikle tercih ettikleri bir yöntem sınıfındadır.
Trambolini günde yarım saat kullanma ile istediğiniz ideal kilonuza kısa zamanda ulaşabilirsiniz.
Ev ortamının rahatlığında keyifle spor yapmanızı sağlar.

Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kendi oyun alanınızı yapmak ve geliştirmek, hemen verilebilecek bir karar değildir. Kapalı bir çocuk oyun alanı, trambolin park, kum havuzu veya top havuzu yaptırmak için neler yapmak lazım. Hangi aşamalardan geçmemiz lazım. Daha önce bu oyun alanlarını yaptıran kişilerden neler öğrenebiliriz.
TOYSMAR olarak, bu işe yeni başlayan girişimciler ve deneyimli müşterilerimiz ile yaklaşık 17 yıldır birebir temas halindeyiz. Bu durum sizin ideal kararı vermenizde etkili olacaktır.
TOYSMAR kapalı oyun alanları, soft plaoy alanları, top havuzları, tekli trambolinler, trambolin parkları ve kum havuzları tasarlar, üretir, kurar ve bakımını yapar. TOYSMAR, 2003 yılında kuruldu. 17 yıllık bir deneyime sahiptir. Oyun alanları yaptırmak için bizimle iletişime geçin. Yaptıracağınız oyun alanına entegre etmek istediğiniz binanın konumu, çizimleri ve ekipman gibi konularda fazlaca bilgi almamız önemlidir.

Bu bilgilere dayanarak, tasarımcılarımız istediğiniz oyun alanı üzerinde çalışacak. Tasarımcılarımız müşterilerimizin isteklerini dikkate alır ve mekana mümkün olduğunca verimli bir şekilde uyan bir tasarım oluşturur. Müşteri son tasarımı onayladığında üretim departmanımızın işe başlayabilmesi için teknik resim yapılır.
Tüm oyun alanlarımız, Manisa, Türkiye’deki kendi üretim tesisimizde yapılmaktadır. Oyun Alanlarını istediğiniz yere teslim ediyoruz. Kurulumu, deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kurulumu kendi yapmak isteyen müşterilerimize kurulum videosu gönderilmektedir. Oyun Alanları kurulup teslim edildikten sonra ürünü kullanmaya ve ziyaretçi almaya başlayabilirsiniz. Açılıştan sonra ekipmanların bakım ve onarımları için sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.
TOYSMAR, kapalı oyun alanları, soft play oyun alanları,kum havuzları, top havuzları ve trambolin parkları için profesyonel oyun ekipmanları sunar. Bu nedenle tüm ürün bilgilerini içeren bir katalog sitemizde mevcuttur. Yeni bir eğlence aktivitesine başlamak için oryantasyon aşamasında mısınız? Ne tür ürünler sunduğumuzu bilmek ister misiniz. Sitemizde TOYSMAR tarafından tasarlanan, üretilen ve kurulan trambolin parkları ve oyun alanlarına ait bilgileri, yerleşim planlarını ve fotoğraflarını bulabilirsiniz.
TOYSMAR, profesyonel bir iç mekan oyun ekipmanı tedarikçisidir. 17 yılı aşkın tecrübemizle, eğlence endüstrisinde uzmanız. Türkiye ve Dünya üzerinde çok sayıda kapalı oyun alanı, trambolin parkı, kum havuzu ve top havuzu kurduk. Ürünlerimiz hem çocuklar hem de yetişkinler için müthiş bir keyif sunuyor.
Merkez ofisimiz ve üretim tesisimiz, Manisa, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşterilerimizle birlikte en eşsiz parkları tasarlıyoruz. Mevcut alanın verimli bir şekilde kullanılması için özel tasarımlarla işe başlıyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve kapasitesi bu süreçte önemli faktörlerdir.
Uzmanlarımız, daha sonra üretim tesisimizde üretilecek olan tasarımın teknik resimlerini oluşturur. Bu, süreci yakından izlememizi ve en son standartlara uygun, en yüksek kalite ve güvenilirlikte ekipman üretmemizi sağlar.
Kapalı oyun alanlarımız ve trambolin parklarımız özel yapımdır. Örneğin AVM’ler, çocuk bakım merkezleri, restoranlar, bahçe merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller, oyun alanları ve aile eğlence merkezleri gibi çeşitli yerler için oyun yapıları sunuyoruz. Parkın büyüklüğü, müşterinin bulunduğu yerin sunduğu mevcut alana bağlıdır.
Bir çocuk köşesinin ortalama büyüklüğü 10 m² ile 50 m² arasındadır. Bir Aile Eğlence Merkezi için bir oyun yapısı elbette çok daha büyük. Tırmanma ekipmanları, kaydıraklar, halat köprüler içeren bir oyun alanı daha büyük bir alanı kolayca kaplayabilir.
Oyun alanlarında olduğu gibi trambolin parkları da binanın sunduğu kullanılabilir alan ve müşterilerin istek ve hayallerine göre tasarlanıyor. Ek olarak, ziyaretçiler için bir ikram tesisi ve oturma alanı oluşturmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.
Türkiyede ve dünyadaki projeler için oyun alanı ekipmanları yapıyoruz. Trambolin parklar, softplay oyun alanları, kum havuzları. Ürünlerimizi ASTM, TSEN-1176 ve CE standartlarına uygun olarak üretiyoruz. Güvenlik bizim önceliğimizdir.
En düşük risk düzeyini garanti etmek ve müşterinin deneyimini optimize etmek için ekipmanın düzenli olarak bakımının yapılması önemlidir. Bunun yanı sıra, ekipmanın kalitesi ve güvenilirliği için önemlidir. TOYSMAR, kurulu tüm parkları için kapsamlı bakım kılavuzları ve kontrol listeleri müşterilerine vermektedir.
Aşağıdaki linke tıklayıp bakım ile ilgili bilgi alabilir siniz:
https://www.toysmar.com/trambolin-bakim-ve-kullanimi

Hasarlı veya kırılmış oyun ekipmanınız var mı? Güvenli olmayan durumları önlemek için doğrudan bizimle iletişime geçin. info@toysmar.com adresine mail atın veya + 90 (236) 302 02 27 - 302 02 29'ü arayın .
TOYSMAR’dan trambolin parkı, bireysel trambolin, top havuzu, kum havuzu ve softplay oyun alan siparişlerinizi verebilirsiniz. Tüm yedek parça siparişlerinizi +90 (236) 302 02 27-29 nolu telefonlardan temin edebilirsiniz. Ayrıca sitemizden de sipariş verebilirsiniz.
Evet sağlıyor. Türkiye ve dünya çapında softplay oyun alanları, trambolin parkları, top oyun havuzları, kum havuzları için oyun ekipmanları sağlıyoruz. Geçtiğimiz 17 yılda birçok softplay oyun alanı ve trambolin parkı kurduk.
Tüm ürünlerimizi Türkiye Manisa’da bulunan kendi üretim tesisimizde üretiyor ve ürünlerimizi dünyanın her yerine tedarik ediyoruz. Web sitemizde referanslarımızı takip edebilir siniz.
Tabii ki, merkez ofisimizi ve üretim tesisimizi ziyaret etmek randevu alabilirsiniz. Oyun alanları ve trambolin parkları için ürün yapmanın emek yoğun sürecini göreceksiniz.
Koronavirüsün eğlence sektörü üzerinde büyük bir etkisi var. Bu nedenle her ülke kendi sağlık sisteminin izin verdiği şartlara uyum sağladığında işletmesini açabilir. Bu şartlar, Sağlık Bakanlığının sitesinde ve ulusal yayın organlarında açıklanmaktadır.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim