Eğlence parkları, alışveriş merkezleri, kamp alanları, kişiye ait şahsi alanlar için katlanamayan Junior,Olimpik,zemin,mobil ve profesyonel trambolinler üretimi yapmaktayız . Tecrübeli ekibimiz ham madde seçiminde çocuk sağlığını daima düşünülülerek tasarım ve üretim yapar.Çocuklarımız için vazgeçilmez bir keyif alanıdır.Büyük küçük her yaşa hitap etmektedir.Dikdörtgen kare ve yuvarlak olarak çeşitleri bulunan trambolinler farklı yaş gruplarına göre imal edilmektedir.Özel ölçülere göre trambolinler yapılabilmektedir.

Zıplama hareketi vücudumuzun yukarı ve aşağı doğru yaptığı ritmik hereketlerden meydana gelir. Bu egzersiz kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. vücudumuzdaki dokunmaya karşı duyarlı hücrelerin en çok olduğu bölümlerden biri ayaklarımızdır özellikle de tabanlarımız. Trambolinde zıpladığımız zaman bu uyaranlar harekete geçer. Uyaranlar bizlerin dinç durmasını, zindelik hissine varmamızı sağladığından vücudumuz hareketli fakat biz gayet sakin oluruz.

Trambolinde zıplamak; vücudumuzda ortalama 75 trilyon olan hücrelerimizin her birini çalıştırmanın tek yoludur.

Küçük ve alçak bir trambolinle bile yapacağımız çalışma ve egzersiz sonucu hücreler genişler daha verimli hale gelirler. Zıplamayla birlikte vücutta hızlanma ve yavaşlama meydana gelir bu da vücuttaki basıncın artıp ve azalmasına sebep olur artan ve azalan basınç farkı hücre zarlarını uyaran ve güçlendiren bir ağılık oluşturur.

Bu ağırlık hücrelere uygulanan doğal bir masaj etkisi yapar. Dolayısıyla uyarılan hücrelerde akış hızlanacak ve kan damarlarını açarak tıkanıklıklar giderilecektir. Sonuç olarak hücresel seviyeden başlayarak vücudumuz sağlık kazanacak, temizlenecek, güçlenecektir. Zıplayın ve sağlık bulun….,

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim