Bakım ve Onarım

Oyun alanlarının bakım ve onarımı çocukların güvenli ve sağlıklı bir şekilde oyun oynamaları için önemlidir. Çocukların daha güvenli, temiz ve sağlıklı bir ortamda oyun oynayıp, doyasıya eğlenmeleri için, oyun alanlarının bakım ve onarımları belli periyotlarda yapılmalıdır. Ayrıca bakım ve onarım, ürünlerin uzun süre ve sorunsuz kullanımı açısından da hayati önem taşımaktadır. Eğitimli personel tarafından yapılması gereken bu bakımlar günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere belli aralıklarla, yapılmalıdır.

Müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerle ilgili beklentileri, gereksinimleri göz önüne alınarak satış sonrası ürün özelliklerinin yanı sıra, ürün ile ilgili herhangi bir eksiklik, ürünlerde kullanım sıklığı ya da hatası ile meydana gelen tüm tamir ve bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

bakim omarim 3

Yedek Parça

Kullanım sıklığı ile yıpranan parçaların, sağlık ve kullanımda risk oluşturmaması için değiştirilmesi gerekir. Oyun parkınızda yedek bulunması tavsiye edilen ürünler tespit edilerek, temini sağlanır.tamir bakim 4

2. El Ürünler

Gerekli durumlarda tamir ve bakım işlemlerini yaparak ürünlerinizi en iyi şekilde yeniliyor, ikinci el ürünlerinizi talepler ile eşleştirerek sizi müşterilerle buluşturuyoruz.

2.el trambolin