Orta Boy Top Havuzları

Orta Boy Top Havuzları

Top havuzu, iskelet yapısı çelik malzemeden yapılmış ve iskelet yapısının renkli süngerlerde kaplanan bir aktiviteli oyun grubudur. İçerisinde onlarca top yerleştirilecek alan, zıplama alanı çocukların oynayabileceği oyuncaklar bulunan oyun grubudur. Zemini tatami minderi ile kaplı olan top havuzlarında çocukların hoşuna gidecek çizgi karakterlerde bulunmaktadır. Top havuzları küçük, orta ve soft play olarak bilinmektedir. Orta boy top havuzları TS EN 1176-1 standardına göre imalatı yapıldığı için CE belgesi sahibi olurlar. CE belgesine sahip top havuzları Avrupa kalite ve standartları yakalamış olurlar.  Koruyucu PVC malzeme ile üretilen orta boy top havuzlarında kullanılan güvenlik ağı çocuklara zarar vermemesi için örgü sistemi ile yapılmıştır. Bu sistem çocuklara herhangi bir zarar vermemektedir.

Sağlık Açısından Önemi

Orta boy top havuzları çelik malzemede, koruyucu pvc malzemeden ve korumalı güvenlik ağından yapıldığı için çocukların ve yetişkinlerin sağlığını korumaktadır. İmalatı yapılan ürünlerin tamamı üreticinin garantisi altındadır. Sadece işletme veya bireysel olarak kullananlar her zaman temizliği yapmalıdır. Her gün temizlik yapsanız da top havuzlarımız yıpranmaz.

Orta Boy Top Havuzları Faydaları

Top havuzlarımızın en büyük faydalarından biri de çocukları birbirleri ile iletişimlerini daha da güçlendirmektir. Ayrıca çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayan orta boy top havuzlarının en büyük faydası ise çocukların yanı sıra yetişkinlerinde birbirleri ile de etkileşimini arttırır.

Orta Boy Top Havuzları Kullanım Alanları

Orta boy top havuzları kullanım alanları işletmeler, oteller, restaurantlar, alış veriş merkezleri, oyun parkları, geniş alanlar, konser alanları gibi her yerde kullanılabilir. Ayrıca bireysel olarak müstakil evinizde veya villanızda kullanabilirsiniz. İstenilen ölçüler doğrultusunda her yerde kullanabileceğiniz orta boy top havuzları istenilen renklerde de kullanabilirsiniz.

Orta Boy Top Havuzu Fiyatları

Toysmar olarak imalatını yaptığımız orta boy top havuzlarını piyasanın en uygun fiyatına üretiyoruz. Tüm Türkiye ye gönderimini yaptığımız projelerimize sahip olmak çok kolaydır. En kaliteli ve en uygun fiyatlara imalatını yapan firmamız bütçenize uygun projelerin imalatını yapabilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Orta Boy Top Havuzları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Orta boy top havuzu, etrafı dayanıklı güvenlik file ile çevrili, pvc’li sert sünger ile yapılmış, iskelet yapısı çelik malzeme ile güçlendirilmiş orta boy oyun grubudur. Yetişkinlerin ve özellikle çocukların oynaması için yapılan orta boy top havuzları çocuklar ve yetişkinlerin oynayabileceğin en aktiviteli oyun grubudur.
Ürünlerimiz TS EN 1176-1 standartlarına uygun olarak tasarlanan orta boy top havuzu çocukların bir araya gelmesini ve birbirleri ile etkileşim, iletişim kurmasını sağlar. PVC malzeme ile kaplı orta boy top havuzları kolay temizlenebilir. Kaydıraklı ve top seçenekleri bulunan orta boy top havuzları çocukların ve yetişkinlerin en eğlenceli aktiviteli oyun grubudur.
CE belgeli orta boy top havuzlarımız iskelet yapısı çelik malzeme ile yapılmış ve bu malzeme pvc’li sert süngerle kaplanmıştır. Ayrıca iç kısımdaki oyuncaklar, merdivenlerin hepsi yine sert sünger ile kaplanmıştır. Özellikle çocukların düşmelerinde ya da itişmelerinde herhangi bir düşmeye karşı yumuşak sistem uygulanarak yaralanmaların önüne geçilmiştir. Orta boy top havuzlarımızın etrafı yüksek güvenlikli file ile çevrilmiştir.
Orta boy top havuzları, konut, ev, hastane, kreş, ana sınıfı, okul, bahçe, avm, havaalanı, restaurant, işletmeler, kamu, kurum ve kuruluşlarda olmak üzere iç ve tüm dış mekanlar da orta boy top havuzları kullanılmaktadır.
Çocuklar arasında birbirleri ile iletişim güçlendirmek, öz güvenlerini kazanmak ve ileriki hayatın da daha başarılı olması adına orta boy top havuzlarımız çok yardımcı olmaktadır. Çocuğunuzun mutluluk hormonunu harekete geçireceği için derslerinde ve hayatın da önemli derecede başarılar sağlayacaktır. Sağlık açısından da çok önemli olan top havuzlarımız çocukların vücudundaki her yeri çalıştıracağı için hareketsiz kalmalarının önüne geçecektir. Çocuklar devamlı olarak hareketli olacağı için bağışıklıklarını güçlendirecek ve daha az hasta olacaktır.
Orta boy top havuzu çeşitleri kullanım ihtiyacına göre tasarlandığı için bir çok çeşidi vardır. Kaydıraklı, basket potalı, gemi modelli, uzay temalı, trambolinli, trambolinsiz gibi modelleri bulunan top havuzlarının her türlü renk seçeneği ve şeritli modelleri bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden istediğiniz çeşitte modelde ve ölçüde bulunmaktadır.
Orta boy top havuzları istenilen her ebatta ya da standart ölçülerde satılmaktadır. Toysmar olarak 2 yıl garanti sunduğumuz top havuzlarımız imalattan oldukları için piyasanın altında en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. Fiyat ve performans ürünü arayanlar için birebir olan top havuzlarımız uzun yıllar kullanılmak üzere dayanıklıdır.
blank Whatsapp Sipariş