Toysmar Oyun Grupları, çocukların faaliyetlerini bir nebze olsun karşılamak amacıyla sağlık ve güvenliği aynı anda sunan oyun ve oyuncakların üretim ve tedariğini sağlamaktadır. 2003 yılında ilk olarak trambolin işletmeciliği yaptıktan sonra, gelen talepler doğrultusunda imalatına da başladık.

İşletmeci olarak geçirdiğimiz zaman zarfında edindiğimiz tüm tecrübeleri göz önüne alarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün yelpazesini genişleterek trambolin, Trambolin Park, Softplay (yumuşak oyun) alanları ürünleriyle sizlere sorunsuz, sağlam ve güvenli ürünler teslim etmeyi hedefledik. Bu hedefe ulaşmak bizlerde bambaşka ufuklar açtı, üretim hattımıza yenilikler eklemeye devam ederek sizlere tasarım projeler sunmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız, proje onayından, donanım ve Ar-GE’sinden, yerinde entegrasyondan satış sonrası hizmete kadar tam süreç kontrolünü gerçekleştiriyor ve bu da proje teslimat kalitesini ve verimliliğini sağlıyor.

Toysmar, ürünleri 33 ülkeye kapsayan, önde gelen çeşitlilik ve mükemmel kalitesiyle küresel pazarda yerini almış kuruluştur.

Türkiye’de Manisa, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 74 il, ilçe ve belediyeyi kapsayarak kurduğumuz işletmelerden gelen olumlu tepkiler, bizlerin heyecanına heyecan katmış, işimize olan bağımızın ve doğru yolda olduğumuz inancının, bir kat daha artmasını da beraberinde getirmiştir. Bizlere güvenen tüm müşterilerimize bizi tercihlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Toysmar Oyun grupları oyun oynamak, çocukların hayatı tanımasını, kendi deneyimlerini oluşturarak oyun yoluyla öğrenmesini sağlayan bir faaliyettir. Çocukların hayatında oyun tartışmasız bir öneme sahiptir. Çocuklar oyun oynarken duygularını ve ihtiyaçlarını ifade eder ve birçok problemini de kendi kendine çözebilme yeteneği kazanırlar.

Toysmar Oyun Grupları, yenilikçi konsepti ’’Çocuklar gülerse Dünya güler’’ sloganı ile en kaliteli değer artırıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz.