Oyun oynamak, çocukların hayatı tanımasını, kendi deneyimlerini oluşturarak oyun yoluyla öğrenmesini sağlayan bir faaliyettir. Çocukların hayatında oyun tartışmasız bir öneme sahiptir. Çocuklar oyun oynarken duygularını ve ihtiyaçlarını ifade eder ve birçok problemini de kendi kendine çözebilme yeteneği kazanırlar.

Firmamız çocukların bu çok önemli faaliyetlerini bir nebze olsun karşılamak amacıyla sağlık ve güvenliği aynı anda sunan oyun ve oyuncakların üretim ve tedarikini sağlamaktadır. 2003 yılında ilk olarak trambolin işletmeciliği yaptıktan sonra, gelen talepler doğrultusunda imalatına da başladık.

İşletmeci olarak geçirdiğimiz zaman zarfında edindiğimiz tüm tecrübeleri göz önüne alarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün gamını genişleterek sizlere sorunsuz, sağlam ve güvenli ürünler teslim etmeyi hedefledik. Bu hedefe ulaşmak bizlerde bambaşka ufuklar açtı ve üretim hattımıza yenilikler eklemeye devam etmekteyiz.

Trambolinler, Trambolin parkları, Kapalı Softplay oyun alanları, Ninja parkuları, Tırmanma duvarları, Macera parkları, İnteraktif oyun ekipmanları üretmekteyiz. Kişiye-Kurumlara özel tasarımlar yapmaktayız. Müşterilerimizin taleplerini-isteklerini karşılıyabiliriz. Türkiye ‘ de sektöründe lider konumda olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine 50 farklı kategoride 300 den fazla ürünü sizlere gönderim sağlayabiliriz.

Türkiye’nin dört bir yanına kurduğumuz işletmelerden gelen olumlu tepkiler, bizlerin heyecanına heyecan katmış, işimize olan bağımızın ve doğru yolda olduğumuz inancının, bir kat daha artmasını da beraberinde getirmiştir. Bizlere güvenen tüm müşterilerimize bizi tercihlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim