Junior Trambolinler

Junior Trambolinler

Trambolin etrafı kapalı bir şekilde korumalı ve altında yaylı zıplama aparatı ile zıplama görevi gören alettir. Üstü kapalı yada açık olarak tasarlanan trambolinler tasarlanmaktadırlar. İstenilen büyüklüklere, kişi sayısına ve renklere göre tasarlanan trambolinler yetişkinler ve çocukların en eğlenceli zıplama aletlerindendir. Yaylı bir zemin üzerine zıplamayı sağlayan tambolinler sağlam ve güvenli olarak üretilmektedirler. Özellikle çocuklar için daha güvenli hale getirilen trambolinler junior trambolin olarak bilinmektedir.

Sağlık Açısından Önemi

Sağlık açısından bir çok faydası olan junior trambolinler daha dinç olmayı, sağlıklı bir vücut ve daha esnek bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır. Çocuklarda kas ve kemiklerin güçlenmesini sağlayan junior trambolinler kan akışının da dengelenmesini sağlamaktadır. Zinde kalmayı sağlayan trambolin aynı zamanda kalp ve damar sağlığı için de çok faydalıdır.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak tüm eklemleri, kas ve yağları hareket ettirdiği için zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Spor salonları ve oyun alanlarından ziyade günümüzde artık bahçelerimize kadar girmektedir. Zayıflamak için birebir olan trambolin tüm vücudunuzu hareket ettirmektedir.

Faydaları Nelerdir?

Sağlık açısından büyük bir öneme sahip junior trambolinler çocukların 1 numaralı eğlence kaynaklarından biridir. Toksinleri atmaya, kilo vermeye, sinirleri yatıştırmaya, eklemlerinizi korumaya ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine kadar bir çok faydası vardır. Özellikle bağışıklık sistemi güçsüz olan çocuklarınızı kesinlikle junior trambolinler de oynatmalısınız.

Nerelerde Kullanılır?

Junior Trambolinler, okullarda, hastanelerde, restaurantlarda, kamu kurum ve kuruluşlarda, öğretmen ve polis evlerinde, villalarda, site’lerde ve müstakil evler olmak üzere eğlencenin olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Junior trambolin için yeri olan herkes kullanabilir.

Junior Trambolin Fiyatları

Junior trambolinler Toysmar tarafından en uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadırlar. 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12 kişilik trambolinler büyüklüğüne göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. CE belgeli kaliteli malzemeden üretilen junior trambolinler istediğiniz kişi sayısına göre fiyat verilmektedir. Hemen en uygun fiyatı almak için iletişim bölümünden veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim