Top Havuzları

Orta Boy Top Havuzları

Top havuzu, iskelet yapısı çelik malzemeden yapılmış ve iskelet yapısının renkli süngerlerde kaplanan bir aktiviteli oyun grubudur. İçerisinde onlarca top yerleştirilecek alan, zıplama alanı çocukların oynayabileceği oyuncaklar bulunan oyun grubudur. Zemini tatami minderi ile kaplı olan top havuzlarında çocukların hoşuna gidecek çizgi karakterlerde bulunmaktadır. Top havuzları küçük, orta ve soft play olarak bilinmektedir. Orta boy top havuzları TS EN 1176-1 standardına göre imalatı yapıldığı için CE belgesi sahibi olurlar. CE belgesine sahip top havuzları Avrupa kalite ve standartları yakalamış olurlar.  Koruyucu PVC malzeme ile üretilen orta boy top havuzlarında kullanılan güvenlik ağı çocuklara zarar vermemesi için örgü sistemi ile yapılmıştır. Bu sistem çocuklara herhangi bir zarar vermemektedir.

Sağlık Açısından Önemi

Orta boy top havuzları çelik malzemede, koruyucu pvc malzemeden ve korumalı güvenlik ağından yapıldığı için çocukların ve yetişkinlerin sağlığını korumaktadır. İmalatı yapılan ürünlerin tamamı üreticinin garantisi altındadır. Sadece işletme veya bireysel olarak kullananlar her zaman temizliği yapmalıdır. Her gün temizlik yapsanız da top havuzlarımız yıpranmaz.

Orta Boy Top Havuzları Faydaları

Top havuzlarımızın en büyük faydalarından biri de çocukları birbirleri ile iletişimlerini daha da güçlendirmektir. Ayrıca çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayan orta boy top havuzlarının en büyük faydası ise çocukların yanı sıra yetişkinlerinde birbirleri ile de etkileşimini arttırır.

Orta Boy Top Havuzları Kullanım Alanları

Orta boy top havuzları kullanım alanları işletmeler, oteller, restaurantlar, alış veriş merkezleri, oyun parkları, geniş alanlar, konser alanları gibi her yerde kullanılabilir. Ayrıca bireysel olarak müstakil evinizde veya villanızda kullanabilirsiniz. İstenilen ölçüler doğrultusunda her yerde kullanabileceğiniz orta boy top havuzları istenilen renklerde de kullanabilirsiniz.

Orta Boy Top Havuzu Fiyatları

Toysmar olarak imalatını yaptığımız orta boy top havuzlarını piyasanın en uygun fiyatına üretiyoruz. Tüm Türkiye ye gönderimini yaptığımız projelerimize sahip olmak çok kolaydır. En kaliteli ve en uygun fiyatlara imalatını yapan firmamız bütçenize uygun projelerin imalatını yapabilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim