Salto Trambolinler

Salto Trambolinler

Trambolin, yaylarla sağlam malzemeden üretilmiş bir plastik yuvarlak malzemeye bağlanan ve zıplamaya yaraya alettir. Eğlence ve spor amaçlı üretilen trambolinlerin bir çok çeşitleri vardır. Bunlardan biri de salto trambolindir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak şeklinde modeller bulunan salto trambolinler genellikle avm’lerde kullanılmaktadırlar. Salto trambolinler genellikle eğlence amaçlı kullanılır. Salto Trambolin çelik malzemeden üretildiği için genel iskelet yapısı sağlamdır. Çelik yaylar ve çelik iskelet yapısının yanısıra kullanılan tüm malzemeler zıplamak amaçlı binen kişiyi korumaktadır. Salto trambolin güneş ışığına, yağmura ve tüm kötü hava koşullarına dayanabilecek kalitede üretilmektedirler. İmalatı yapılan salto trambolinler CE belgesine sahiptir. Rütubete dayanıklı olan salto trambolinler 500 kg çekme kapasitesine sahiptir.

Sağlık Açısından Önemi

Salto trambolinin sağlık açısından önemi vücudun hastalıklara karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Vücudun kan akışını daha rahat olmasını sağlamaktadır. Vücudun zinde kalmasını sağlayarak hastalıklara karşı zor yakalanmayı sağlar. Vücudunuzdaki eklemlerinizin daha rahat çalışmasını sağlayan salto trambolin yağlarında erimesini sağlamaktadır.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak insanı zayıflatan aktivitelerden biridir. Salto trambolin ile zıplayarak vücudunuzun yağ yakmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle ayaklarınızı çalıştıran salto trambolin ile zıplamak zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.

Faydaları Nelerdir?

Trambolin ile zıplamak insanların ve çocukların daha zinde sağlamasını sağlamaktadır. Vücudunuzun daha rahat olmasını sağlayan trambolin son yılarda kullanılmaya başlandı. Salto trambolinler genellike avm ve tatil yerlerinde eğlence amaçlı yetişkinler ve çocuklar tarafından kullanılmaktadır.

Salto Trambolin Kullanım Alanları

Salto trambolinler genellikle alış veriş merkezleri, tatil yerleri gibi hemen hemen her yerde fuarlarda dahi kullanılmaktadırlar. Ayrıca salto trambolinler özel olarak ta satın alınıp kullanılabilmektedir.

Salto Trambolin Fiyatları

Çelik malzemeden üretilen ve CE belgesi ne sahip salto trambolin imalatı Toysmar tarafından üretilmektedir. A’dan Z’ye her malzemesinin montajını yapan firmamız piyasadaki en uygun fiyatlara salto trambolin üretimi yapmaktadır. Üretilen salto trambolinler Toysmar kalite ve güvencesi saltındadır.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim