Yer (Zemin) Trambolini

Zemin Trambolnileri

Trambolin çelik yaylar ile güçlendirilmiş yuvarlak bir çembere bağlanmış ve zıplamaya yarayan bir zıplama aletidir. Üzerinde zıplama ve artistik hareketlerinde yapıldığı trambolin aleti spor ve eğlence amaçlı kullanılabilir. Sirklerde de özellikle kullanılan trambolinler denge ve koordinasyonu sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Büyük küçük herkesin kullanabildiği trambolin aletinin bir çok çeşidi vardır. Bunlardan biri de zemin tramboinidir. Zemin trambolini yere monte edilerek zıplanmaktadır. Yer kazılarak boş alana montajı yapılan zemin trambolini ile zemine sıfır şekilde zıplanabilir. Zemin trambolinleri TS EN 1176-1 standartlarına göre yapılır ve CE belgesi sahibi olur. Genellikle spor sahaların da açık alanlara kurulan zemin trambolini bergamit B70 ham maddeden enjeksiyon tekniği ile üretilmiştir. 4 mm lik halatlar çekilerek oluşturulan malzeme zıplamalara karşı yüksek mukavemet göstermektedir. 4 mevsime göre üretilen zemin trambolini dayanıklılığı ile ön plandadır.

Sağlık Açısından Önemi

Zemin trambolinin sağlık açısında önemi vücudun zinde kalmasını ev tüm eklemlerin çalışmasını sağlayarak hastalıklara dayanıklılığı arttırmaktadır. Kan basıncını dengeleyerek daha iyi bir kan akışı sağlamaktadır. Hücreleri de güçlendirir ve kemik yapısını güçlendirir. Stersi de azaltarak zihninizi tazeler.

Zayıflatır Mı?

Trambolin ile zıplamak mutlaka zayıflamanızı sağlar. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayan zıplama aleti 20-25 dakika zıplamak 1 saatlik koşuya bedeldir. Yağları kolayca eriterek zayıflamanızı sağlayan trambolin zıplama aleti tüm kaslarınızı ve yağlarınızı hareket ettirir.

Faydaları Nelerdir?

Trambolinin en büyük faydalarından biri de vücudunuzun her yerini çalıştırır ve daha rahat nefes almanızı sağlar. Ayrıca bağışıklığı güçlendirerek zinde kalmanızı sağlamaktadır. Enerjinizi arttırır, eklemlerin çalışmasını sağlayarak korunmasını sağlar, sinir sistemini güçlendirir, detoksu desteklemektedir. Daha bunlar gibi bir çok faydası bulunan zemin trambolin ile her gün 10 – 15 dakika çalışabilirsiniz.

Zemin Trambolin Fiyatları

Zemin Trambolin fiyatına bakacak olursak firma olarak imalattan yapılan ürünlerimiz piyasanın en düşük fiyatına satılmaktadır. Arada aracı olmadan direk olarak müşteriye sunduğumuz zemin trambolinleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kaliteli ve sağlam ürünlerimiz bütçenize uygun gelecektir.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim