Softplay Oyun Alanları

Softplay Oyun Alanları Proje

Softplay her yaş gurubuna uygun çok büyük oyun alanları anlamına gelmektedir. Mekana ve zevkinize göre tasarlanan istenilen her oyuncağın konulduğu projedir. Softplay projeler genel yapısı itibari ile çelik malzemeden yapıldığı için çok sağlam yapıdadırlar. Ayrıca oyuncaklar ve iskelet yapıda kullanılan malzemeler 1. Sınıf kaliteli malzemeden yapılmaktadır. Softplay projeler çocuklar ve yetişkinlerin kullanabilmesi için güvenlikli tasarlanmaktadır. Softplay projeler her yaşta çocuğa hitap edecek türde plastik oyun parkı ekipmanları, top havuzları, trambolinler, soft play oyuncaklar, elektronik oyun alanları, eğitim köşeleri, şişme oyun alanları, plastik kaydıraklar, sünger oyun blokları, hayvan figürlü dönergeler, tırmanma merdivenleri vb. gibi aktivite yapılacak ürünler eklenerek özel projeler yapılmaktadır.

Sağlık Açısından Önemi

Softplay projelerin sağlık açısından önemine bakacak olursak kullanılan malzemeler yukarı da belirttiğimiz gibi 1.sınıf malzemeden üretildiği için her hangi bir zararı yoktur. Kullanılan malzeme kaliteli olduğu için çocuklara ve yetişkinlere zararı yoktur. Kullanılan malzeme herhangi bir alerjik etkisi olmaz. Kaliteli ve sağlam yapısı ile tehlikeli olma ve tehlikelere karşı dayanıklı olma özelliği vardır.

Softplay Faydaları

Softplay projeleri faydalarına bakacak olursak Softplay çocukların birbirleri ile yarış yaparak eğlenmesini ve birbirleri ile kolayca iletişim kurmasını sağlamaktadır. Büyük projeler oldukları için çok sayıda çocuğun oynamasını sağlayan özel softplay projelerin faydalarını kullandıkça göreceksiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Son yıllarda artan oyun alanları her yere girmektedir. Softplay oyun alanları genellikle alışveriş merkezleri, oteller, fuarlar, etkinlik alanları, konserler vb gibi yerlerde kullanılmaktadırlar. Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz oyun alanlarını bireysel olarak ta geniş bahçenizde kullanabilirsiniz.

Softplay Fiyatları

Softplay oyun alanı fiyatları istediğiniz ölçülere ve isteklerinize göre belirlenmektedir. Eskiden ulaşılması zor ve pahalı olan softplay projeler günümüze de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bu projeler uygun fiyatlı olarak imalatı yapılmaktadır. İmalatı yapılan projeler montajı yapılmak üzere kapınıza kadar teslim edilmektedir. Toysmar softplay projeler TS EN 1176- standardına göre hazırlandığı için CE belgesine sahiptirler. CE belgesine sahip projeler Avrupa standartlarına uygun olduğu anlamına gelmektedir. İmalatı yapılan projeler Toysmar kalite ve güvencesi ile 2 yıl boyunca garantilidir. İstenilen renk ve ölçülere göre yapılan softplay projeler en uygun fiyatlarla tüm Türkiye ye satışı yapılmaktadır.