Küçük Top Havuzları

Küçük Top Havuzları

Top havuzu dört tarafı fileler ile çevrili ve iskelet yapısı çelik malzemeden yapılan bir oyun grubudur. Çocukların için de oynaması için tasarlanan ve içine onlarca top konularak çocukların oynaması sağlanmaktadır. Top çukuru anlamına da gelen top havuzları oyun grubu kişisel ya da kurumsal olarak her yerde kullanılan top havuzları günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Korumalı bir şekilde üretilen top havuzları hem eğlenceli hem de çocukların bir arada iletişim kurmalarını sağlamaktadır.

Sağlık Açısından Önemi

Top havuzu çocukların eğlenceli oyun grubu olduğu için bu tip oyun gruplarında sağlık çok önemlidir. TS EN 1176-1 standartlarına göre üretilen top havuzu aynı zaman da CE belgesine de sahip olmaktadır. CE belgesi ne sahip olan top havuzları Avrupa standartlarına göre imalatı yapılmıştır. Avrupa standartları demek sağlık açısında en iyi kalitenin yakalandığı anlamına gelmektedir. En iyi kalitede üretilen top havuzları mutlaka satış sonrasında da çocukların her oynayışından sonra temizliği de yapılmalıdır.

Top Havuzu Faydaları

Top havuzunun faydalarına bakacak olursak çocukları bir araya getirme, eğlenceli dakikalar geçirme, birbirleri arasında iletişim kurabilme ve yeni arkadaşlar ile tanışma gibi faydaları vardır. Aynı zamanda aileler çocukları ile de birlikte zaman geçirebileceği için aile ile iletişimi de daha sıkı olur. Çocukların kendine artmasını sağlayan küçük top havuzları evlerde dahi çocukların tek başına ya da kardeşleri arkadaşları ile oynayabilir.

Küçük Top Havuzları Nerelerde Kullanılır?

Top havuzları bireysel yada kurumsal olarak her yerde kullanılır. İşletmeler, restaurantlar, avm’ler, parklar ve evimizde dahi kullanabiliriz. İsteyen herkesin sahip olabileceği küçük top havuzlarını istediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Çocukların odasına yada bahçenizde güvenle kullanabilirsiniz. Toysmar olarak standart ölçülerde ürettiğimiz küçük top havuzları her yere kolayca sığabilir.

Küçük Top Havuzu Fiyatları

Küçük top havuzları Toysmar olarak imalattan yaptığımız için en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Piyasanın en kaliteli malzemesinden yapılmış olan top havuzlarımız piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktayız. Her bütçeye satın alınabilecek ürünlerimiz uzun yıllar çocuklarınızın güvenle kullanabileceği oyun grubudur.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim