Trambolin Parklar

Trambolin Parklar

Trambolin park, farklı tasarımlara ve özelliklere sahip bir trambolin çeşididir. Bu trambolin çeşidinde basket potası, zemin trambolin gibi tüm trambolin çeşitlerinin birleşiminden olan bir çok aktiviteli eğlenceli trambolin bulunmaktadır. Çelik malzemeden ve kaliteli plastik ten üretilen trambolin parklar Toysmar tarafından istenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Trambolin parklar TS EN 1176-1 standartlarına göre ve CE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Koruyucu PVC kaplamadan üretilen trambolin park projeleri yüksek güvenlikli ve korumalı bir şekilde üretilmektedir. Her kuvvete göre yüksek mukavemet gösteren trambolin park ağları da çok güvenli üretilmektedir. Kullanılan güvenlik ağları UV katlılı olduğu gibi 3 ve 4 cm aralıkları bulunmaktadır. Güvenlik ağları güneşe karşı dayanıklı ve çocukları koruması için örgü sistemi kullanılmaktadır.

Trambolin Park Faydaları Nelerdir?

Trambolin park faydalarına bakacak olursak sağlıklı bir yaşam, eğlenceli dakikalar geçirmek ve vücudun zinde kalmasını sağlamaktır. Günümüzde insanlar spor merkezlerinde spor hocaları ile hareketler yapmaktadır. Trambolin parklarda da yapacağınız spor hareketleri ve zıplama hareketleri ile zayıflayabilirsiniz. Sağlık açısından çok önemi olan trambolin park aktiviteleri eğitmenler tarafından yaptırılmaktadır. Çok faydası olan trambolin parklar her yerde kullanılabilir.

Trambolin Parklar Nerelerde Kullanılır?

Spor merkezleri olmak üzere geniş alanlara kurulan trambolin parklar modüler yapıya sahip olduğu için kolayca kurulabilir. İstenilen ölçülerde kullanılan Trambolin park projeleri tüm dünyada kullanıldığı gibi ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Okullarda, üniversitelerde, spor salonlarında ve aklınıza gelebilecek her yer de geniş alanlara istenilen ölçülerde kullanılır.

Trambolin Park Fiyatı

Trambolin parklar istenilen ölçülere uygun olarak Toysmar tarafından fiyat belirlenmektedir. En kaliteli malzemeden üretilen trambolin parklar piyasada en uygun fiyatlarla üretmekteyiz. İmalattan üretimini yaptığımız trambolin park projeleri ne sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trambolinler istenilen renk ve ölçülere göre fiyatı belirlenmektedir. 2 yıl garanti sunan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim